Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
43 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Minox un etkisini arttırmak için "DMSO"

EE alıyor muyuz ortak dmso?
    1. Miracle Losyon 20.09.2014 den itibaren Günde 1 kez çok nadir 2 kez
    100 ml Elseve içine 2 kutu aldactone + 1 kutu diane 35 (sonra yarıya düşürdüm) + 1 dekort ampul (bazen atmıyorum)
    2. 50 ml tresana 4 tane dutasterid+ 3 ml saf alkol genelde günde 2 kez bazen 1 kez (27.02.2015 den beri)
    3.besa ısırganlı elma sirkesi (11.03.2015) günde 1 kez + kurutulmuş-taze ısırgan demleyip içmek ve kafaya bocalamak haftada 2-3-4 kez (10.03.2015 den beri)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kemal08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    EE alıyor muyuz ortak dmso?
    Ortak derken? normal küçük şişeler halinde satılmıyor mu ki?

1-2 sayfa önce verilen linkte 1 litrelik satılıyordu. Varsa küçük şişeli satış link alabilir miyiz?
    1. Miracle Losyon 20.09.2014 den itibaren Günde 1 kez çok nadir 2 kez
    100 ml Elseve içine 2 kutu aldactone + 1 kutu diane 35 (sonra yarıya düşürdüm) + 1 dekort ampul (bazen atmıyorum)
    2. 50 ml tresana 4 tane dutasterid+ 3 ml saf alkol genelde günde 2 kez bazen 1 kez (27.02.2015 den beri)
    3.besa ısırganlı elma sirkesi (11.03.2015) günde 1 kez + kurutulmuş-taze ısırgan demleyip içmek ve kafaya bocalamak haftada 2-3-4 kez (10.03.2015 den beri)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kemal08 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1-2 sayfa önce verilen linkte 1 litrelik satılıyordu. Varsa küçük şişeli satış link alabilir miyiz?
    hee.. ben oraya telefon açtım onlar firmalara satış yapıyor muş , onlardan alamayacağız. Onun için küçük şişeler haline alacağız herhalde.

Yeni Üye
    Alıntı Barret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hee.. ben oraya telefon açtım onlar firmalara satış yapıyor muş , onlardan alamayacağız. Onun için küçük şişeler haline alacağız herhalde.
    bi eczaneden isteyin getirtirler 100 ml lik

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Vfr34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi eczaneden isteyin getirtirler 100 ml lik
    Dimetil sülfoksit ( DMSO ) %99,9 (1lt ambalaj)

fiyatı 90 tl dedi. 1 lt lik. Paylı alsak bölsek sanırım bize 5 6 ay yeter. sonuçta 5 ml - 7 ml arası kullanacağız.

şöyle bir link buldum. Aynısı mıdır acaba ? @miracle

ikinci bir link

http://magaza.hammaddeler.com/Merck-...00,PR-991.html

baya da pahalı ne yapsak ortak mı alsak cidden ....

@miracle ne güzel zaten açmışsın dmso hakkında küçükte olsa detay bilgi. İçeriği gayet güzel. Faydaları çok iyi.

Not ( yabacı sitelerde deneyenler olmuş olumlu sonuç almışlar link bulursam atacam )
    Konu Barret tarafından (09.01.2015 Saat 15:30 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Vfr34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dmso yu alkol,lumiganla ve denedim başka hiçbirşey ile denemedim.
    Daha önceki DMSO konusunda %20 civarında dmso karışımı yaptığınızı yazmışsınız. Bu değer çok fazla. Minox ile olan kullanımda 5-7 ml öneriliyor. Baş ağrısı sizde o yüzden olmuştur. Çok fazla kattınız çünkü.

Yine aynı sayfada minox ile beraber kullanmayın yazmışsınız. Bunun kötü etki ile sonuçlanacağına dair bir şey okudunuz mu ? Yoksa tahminen mi böyle düşündünüz. Varsa böyle bir şey almadan vazgeçelim zira ben minox , dutasterid ve dmso yu birlikte kullanacağım.
    Yabacı sitede minoza karıştırarak kullananlar varmış. İyi sonuçta almışlar .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Daha önceki DMSO konusunda %20 civarında dmso karışımı yaptığınızı yazmışsınız. Bu değer çok fazla. Minox ile olan kullanımda 5-7 ml öneriliyor. Baş ağrısı sizde o yüzden olmuştur. Çok fazla kattınız çünkü.

Yine aynı sayfada minox ile beraber kullanmayın yazmışsınız. Bunun kötü etki ile sonuçlanacağına dair bir şey okudunuz mu ? Yoksa tahminen mi böyle düşündünüz. Varsa böyle bir şey almadan vazgeçelim zira ben minox , dutasterid ve dmso yu birlikte kullanacağım.
    Yabacı sitede minoza karıştırarak kullananlar varmış. İyi sonuçta almışlar .
    dmso kullanan biri olarak sunu soyleyeyim,dmso yu minoxla karıstırmak veya yanında dermaroller kullanmak cok sağlıklı değil ,cunku kana karısma miktarını arttırır bu yontemler,dmso gercekten kafana göre kullanabileceğin birşey değil,eger ki alırsan görursun ck etkili bir kimyasal, insanın gözunu korkutacak cinsten

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı pua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dmso kullanan biri olarak sunu soyleyeyim,dmso yu minoxla karıstırmak veya yanında dermaroller kullanmak cok sağlıklı değil ,cunku kana karısma miktarını arttırır bu yontemler,dmso gercekten kafana göre kullanabileceğin birşey değil,eger ki alırsan görursun ck etkili bir kimyasal, insanın gözunu korkutacak cinsten
    Yok zaten bu kimyasalı kullanırken dermaroller kullanmak akıl karı karı değil. Ama minoxla kullanılmaz diyorsunuz. Başka ne ile kullanabiliriz ki ?
    Minox un içine dut. katarak kullanılmaz mı diyorsunuz ?

Ama bir şeye dikakt edelim, çok küçük oranlar halinde koyacağız. Bazı arkadaşların yorumlarını okudum sizde dahilsiniz herhalde ( yorumlarda isim hatırlayamadım ) %20 lik oranlarda veya dms onun tamamnını kullanan arkadaşlar var. Bu çok zararlı.

Benim bahsettiğim 60 ml minoxun içine 5 ila 10 arası dut. ve 5 ml dmso katmak. Bu şekilde olan karışım hakkında ne dersiniz ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yok zaten bu kimyasalı kullanırken dermaroller kullanmak akıl karı karı değil. Ama minoxla kullanılmaz diyorsunuz. Başka ne ile kullanabiliriz ki ?
    Minox un içine dut. katarak kullanılmaz mı diyorsunuz ?

Ama bir şeye dikakt edelim, çok küçük oranlar halinde koyacağız. Bazı arkadaşların yorumlarını okudum sizde dahilsiniz herhalde ( yorumlarda isim hatırlayamadım ) %20 lik oranlarda veya dms onun tamamnını kullanan arkadaşlar var. Bu çok zararlı.

Benim bahsettiğim 60 ml minoxun içine 5 ila 10 arası dut. ve 5 ml dmso katmak. Bu şekilde olan karışım hakkında ne dersiniz ?
    ben sadece tehlikesi konusunda seni uyarıyorum,istiorsan al kullan,denersin bi yanetki görursen bırakırsın,denemeden kesin bir şey soyleyemek imkansız

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon