Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: (resimli)Yeni Bitkisel Tedaviye Başlıyorum 04/01/2015

(resimli)Yeni Bitkisel Tedaviye Başlıyorum 04/01/2015

arkadaşlar merhaba bugün itibariyle sadece aşağıda ismini yazdıklarımı kullanıcam ve uzun bir süre kullanmayı düşünüyorum amacım saç çıkarmak değil olanı koruyup ilerde ekim yaptırmak

- Yakı Otu yağı çayı ve bulabilirsem kapsülü
    - Isırgan otu yağı çayı ve kapsülü
    - Günde bir tanede sarımsak yutucam
    - yeşil çay

Şimdilik sadece ısırgan otu yağını buldum aşağıda resmi var diğerini de gün içinde temin etmeye çalışacam

Not:22 yaşındayım

Soru: Arkadaşları prostata iyi gelen her bitkisel aynı zaman da dht önleyicimdir ? Bilgili arkadaşlardan cevap bekliyorum bu konuda

Edit:Bazi arkadaslarin tavsiyesi üzerine yoğunluğuma çaylara vermiş bulunmaktayim
    - yaki otu günde 3 bardak demleyip icecem arti
    saça uygulayacam ayni şekilde isirgan ve yeşil çayida ekledim belki finas gibi dht bloklarim.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 20150104_141344-1.jpg‎   20150104_141848-1.jpg‎   20150104_142020-1-1.jpg‎   20150104_145135.jpg‎  
    Konu Arshavin37 tarafından (04.01.2015 Saat 21:01 ) değiştirilmiştir.

Prostata androjenlerin etkisini azaltarak etki eden her bitki evet saçada iyi gelir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    kardeşim şakaklara sadece min-dut uygula ama tüm kafaya değil bence işe yarar.Ben 50 gündür sadece şakaklara min-dut uyguluyorm siyah siyah ince tüyler çıkmaya başladı.Bilmiyorum saç olurlar mı ama deneyeme değer.Bu arada aynı yaştayız

SaçımınDoktoru Üyesi

Klo proplemi

S.a.l.k.m arkadaslar bi arkadasın klo problemi olan biri varda burda bi oneri vardı unutum kazakcemilmiydi cıkaramadım yardımcı olursanız memnun olurum. Kusura bakmayn bazen buraya alakasız konularla giriyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Isırgan tohumu yağı yeterli gelmez. Kurutulmuş ısırgan otu yaprağı + yakı otundan çay yap. 5 dk demle. Üstüne 1 bardak su kat. Başına dök. Dökülmen durur.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dilersen çayın üstüne 5 damla menekşe yağı, 5 damla da lavanta yağı kat. Etkisini artırabilir.

Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Isırgan tohumu yağı yeterli gelmez. Kurutulmuş ısırgan otu yaprağı + yakı otundan çay yap. 5 dk demle. Üstüne 1 bardak su kat. Başına dök. Dökülmen durur.
    Sağolasin hocam hepsini deniycem birde içmek mi daha faydali yoksa sürmekmi daha etkili olur

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Arshavin37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağolasin hocam hepsini deniycem birde içmek mi daha faydali yoksa sürmekmi daha etkili olur
    Estağfirullah En etkilisi ısırgan+yakıyı başa dökmek. 3-4 güne saç dökülmen durur. Bir de içmek bakımından en iyisi yakı otu çayı. Bir de dilersen ısırgan kökü al. Onu da yakı otuyla birlikte demle ve iç. Yakı otu ve ısırgan kökü dht engelliyor. Kökü biraz fazla kat, fazla katına etkili oluyor çalışmaya göre. Tam değerini bilmiyorum.

Başka bir şeyle uğraşmana gerek yok. Kapsül almana gerek yok.

ben pek zannetmiyorum yağın sac dökülmesini durduracağını bundan 2-3 sene önce kafaksınyı 3 numaraya vurdum hemen hergün sacımı yağladım 2-3 ay boyunca ama sac dökülmem fln durmadı yağlarıda aktardan almıştım yinede kimseyi yalnış yönlendirmek istemem kendi tecrubemi paylaştım sadece isteyen denesin sonucuna baksın

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yağ tedavisi tabi durdurmaz ama normal tedaviye devam ederken var olan saçlar daha iyi gorunsun daha hizli uzasin diye ek tedavi olarak uygulanabilir

Sayfa 1/2 12 SonSon