8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Dutasterid'i i nerden satın alabilirim?

Dutasterid'i i nerden satın alabilirim?

Merhabalar herkese öncelikle 18 yaşındayım ve aşırı dökülme var saçımda ırsi olduğu kesin abim 28 yaşında ve resmen kel diyebiliriz bunun için araştırmalar yapıyordum ve bu siteyi gördüm ve beni çok umutlandırdı yorumlar minoxil aldım 4 gündür kullanıyorum aşırı dökülme var yanına dutasterid eklemek istiyorum bana cok cazip geliyor nerden alabilirim yardımcı olurmusunuz ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    minoxil ilk 1 ya da 2 ay aşırı dökülme yapabilir buna alış şimdiden. Dutasterid eczanede satın alabilirsin Avodart adı sarı bir kutu 30 yumuşak kapsül yazar üstünde. Bence yanına miracle losyonda ekle böylece yeni çıkan saç tellerin androjenlere karşı daha dayanıklı olurlar.

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı playloqic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar herkese öncelikle 18 yaşındayım ve aşırı dökülme var saçımda ırsi olduğu kesin abim 28 yaşında ve resmen kel diyebiliriz bunun için araştırmalar yapıyordum ve bu siteyi gördüm ve beni çok umutlandırdı yorumlar minoxil aldım 4 gündür kullanıyorum aşırı dökülme var yanına dutasterid eklemek istiyorum bana cok cazip geliyor nerden alabilirim yardımcı olurmusunuz ?
    Miracle losyon ve minox-dutas fayda kesin sağlayacaktır. Ama yerinde olsam.yaşının bu kadar genç olması ve de dokulmelerinin yeni olduğunu düşündüğüm icin ru58841 de kullanırım. Bunu turkiyede bulamazsın. Sitede Ru58841 alımı icin organize oluyoruz. Eğer maddi durumun buna el veriyorsa tavsiye ederim. Ne kadar erken müdahale o kadar da sonuç...
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Miracle biraz zahmetli geldi bana ve maliyeti ne olur bu miraclenin avodartın fiyatı ne kadar ? bu Ru58841 ne kadara mal olur öğrenciyim.. üniversite 1

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş
    avodart 30 tl
    Miracle losyon orjinal haliyle 35-40 TL arasi
    Ru58841 ise 5 gr alirsam gramı 17 $ USD

Unutmaki eğer simdi tedavi yapmazsan bundan 3-4 yıl sonra pişmanlığı hat safada yaşayacaksın.keşke diyeceksin. Ama keşkeler fayda etmeyecek.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş
    avodart 30 tl
    Miracle losyon orjinal haliyle 35-40 TL arasi
    Ru58841 ise 5 gr alirsam gramı 17 $ USD

Unutmaki eğer simdi tedavi yapmazsan bundan 3-4 yıl sonra pişmanlığı hat safada yaşayacaksın.keşke diyeceksin. Ama keşkeler fayda etmeyecek.
    hocam ru'nun gramı 17 usd tabi talep artar veya azalırsa + - 1 usd değişebilir
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Minoxla dutası karıştırıp tedaviye başlıyacam bugün nasıl kullanyım ? ve hangi şampuanı alıyım

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı playloqic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minoxla dutası karıştırıp tedaviye başlıyacam bugün nasıl kullanyım ? ve hangi şampuanı alıyım
    Sabah-akşam kullan.

Şampuan olarakta konazol, nizoral ketoral gibi ketakonazol içerikli şampuan kullan.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.