Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
51 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Koray Erdoğan 3009 Greft Ekim Sonucu

Yeni Üye
    Koray Hocanın yerli yabancı forumlardaki tüm öncesi sonrası fotolarını ezberlediğimden; 1-3 ay şok dökülme ve hafif kızarık kafayla gezersin, 4-5 aya eskisinden güzel görünüm (kimisi 4-5 aya çok daha iyisini elde edebiliyor) elde edersin, 10-12 aya kusursuza yakın saçların olur.
    Saç Ekim 2009
    Saç Ekim 2015 Temmuz Koray E.
    Finasterid+Biotin+Xpecia+Revita Şampuan
    Miracle Losyon
    Revigen Vinofili

koray hocayı yıllardır takip ediyorum çok iyi iş çıkarıyor fiyatı yüksek o ayrı mesele ben bu parayı verebilirim diyen varsa ektirebilir bence. bir keresinde bir ankete denk gelmiştim bir sitede en iyi ekimci kim diye kendimde oy kullandım ve sonuç şöyleydi: 1. koray erdoğan 2. zekeriya kul 3.hakan doğanay 4.ilhan sedoroğlu idi

SaçımınDoktoru Üyesi yamakasii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umara gıdecesenız daha erken paranızı bırıktırın 5, 8 yıl ve o zamana neler cıkar bekleyın umutlu olun para bırıktırın herseyın bası paradır treacell 9 ay sonra deney bıtırıyor yunanıstanda basrırlarsa replıcel ve hıstodan cok ıyı olacaklar 3d yazıcılarla klonlma baslıycak ama hep para cocuklar ....
    Hocam bu treacell olayi nedir internette arastirdim bulamadim son durumu nedir gelisme var mi.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umara gıdecesenız daha erken paranızı bırıktırın 5, 8 yıl ve o zamana neler cıkar bekleyın umutlu olun para bırıktırın herseyın bası paradır treacell 9 ay sonra deney bıtırıyor yunanıstanda basrırlarsa replıcel ve hıstodan cok ıyı olacaklar 3d yazıcılarla klonlma baslıycak ama hep para cocuklar ....
    Kesinlikle katılıyorum. DR umar nw7lere akim yapıyor çok güzel kaliteli oluyor ama çok pahalı. Ama 7-8 seneye kimbilir neler çıkar dediğinizede katılıyorum. Ama ben saçları çıkarma ve koruma işine verdim kafayı histogen ve replicelin çıkardığı saçlar kalıcımı birde hocam ? Birde bu Acell genç yaşta saçını korumak isteyenler için uygun olduğu yazıyor bunun tekrarlarını biliyormusunuz yani etkisi kaç ay veya yıl sonra kayboluyor ?
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

ekim yaptırmış ve sonuçtan çok memnun olarak tecrübeme dayanarak konuşuyorum...bu işi türkiyede çok iyi yapan cerrahlar var bazı arkadaşlar çok ön yargılı ve hiç bir şey bilmiyorlar bu konu hakkında..umar denen doktorun ekimlerinde inanın bir mucize yok..karar sizin iyi araştırın ve plastik cerrah bulun..bu bilip bilmeden zırvalayan arkadaşlarada kulak asmayın ...saygılar sevgiler

Alıntı arkeolog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ekim yaptırmış ve sonuçtan çok memnun olarak tecrübeme dayanarak konuşuyorum...bu işi türkiyede çok iyi yapan cerrahlar var bazı arkadaşlar çok ön yargılı ve hiç bir şey bilmiyorlar bu konu hakkında..umar denen doktorun ekimlerinde inanın bir mucize yok..karar sizin iyi araştırın ve plastik cerrah bulun..bu bilip bilmeden zırvalayan arkadaşlarada kulak asmayın ...saygılar sevgiler
    hocam senin açıklık ne kadardı ki ? 2 cm şakak ekemeyecek adam yırtsın diplomayı yapmasın o işi zaten .. burda çok daha vahim olan arkadaşlar var ve rezil ekimler var.. askerdeyken 300 kişilik bölükte benim gördüğüm 6 tane adam vardı resmen çim adam olmuş.. keşke kafamda hiç saç kalmasaydı da yaptırmasaydım bu ekimi diyen de vardı ve bunlar merdivenaltı yerlerde falan değil dediğin gibi plastik cerrahlara yaptıran adamlar ekimlerini...

benim şakaklar komple açıktı 2000 greft ekildi sadece ben değil arkadaşım tamamen saçsızdı şimdi harika oldu forumda var sonuçları bak derim

Alıntı arkeolog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim şakaklar komple açıktı 2000 greft ekildi sadece ben değil arkadaşım tamamen saçsızdı şimdi harika oldu forumda var sonuçları bak derim
    hocam ben senin eski halini hatırlıyorum kapanan yerde zaten . ben senin gibi olsam yaptırmazdım. tabiki görecelidir senin hoşuna gitmemiştir yaptırmışsındır ama dediğim gibi senin iyi sonuç alman çok doğal ön çizgin biraz gerilemesine rağmen çok dolgun ve sık saçların vardı. arkadaşınız için sevindim ama komple açık olan birisinin sizinki kadar yoğun saçlarının olması da imkansız haliyle .. şanslı olanlardanmış kendisi çünkü ektirip rezalet sonuçlar alan da var hatta yüzdeye vursak kafam patatese döndü diyenler çok daha ağır basar. bir de bu ekim işinin 3 5 yıl sonrasına dair hiç veri yok neredeyse.. ömürlük diyorlar ama ektirdim bu da 10. sene fotoğrafım diyen birine rastlamadım . ne hikmetse hocaların elinde de yok böyle bir arşiv.. ek tutarsa 8 ay sonrası fotoğrafı koy dosyaya al bakalım bu benim ekimim de.. bana etik gelmiyor açıkçası. ha durumu sizinki gibi olan ektirsin sıkıntı yok mutlaka güzel sonuç alacaktır

sana ozaman done cihan ünal belkide 8-9 yıl oldu ektireli..futbolcu serkan balcı yine aynı...mustafa sandal şakak ektirdi belkide 10 yıl oldu ..gökan özen 5 senesi rahat var..ragıp savaş..benim tanıdığım bankacı arkadaşım 7 yıl önce ektirdi...bunlara kolay ulaşabilirsin..görsellerden..seni anlıyorum ama bu işin en önemli noktası donörün sık sağlıklı olması 1 seansta 2000 greft üstü ekmemek çünkü greftler ölebilir..ve kan dolaşımının düzgün sağlıklı olması ki saçlar iyi beslenmeli bunlar altın kurallar ve iyi işini bilen dürüst bir cerrah

Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesim sacı neyle ekersen ek o sac arkadan aldıgın sac daha öncede yazdım eger genetiginde dökülme varsa önede eksek derisiyle komple alıpta eksen dökülür bunun fue ile funt pıunc ile alakası ne?? senin stilinde dr umar ekince dökülmüyormu sac?? böyle bişe olabilirmi ya? ha sunu de anlarım dr umarın yontemi daha saglıklı vs de anlarım ama fue ile ekilen dokuluyor dr umarla ekilen dokulmuyor demek mantıksız
    cunku ekilen sacın dokulme nedeni 1)arkadan alındıgı icin o sac genetinde zaten dokulme vardır 2)ekim yapılırken dr hemsire neyse kökü oldurmustur yakmıstır kök sactan cıktıktan cok kısa sonra ekilmelidir 6 bin kökü b,ir gunde bilmem kac saatte ekersen o ekilen kök yanar ölür bu gibi sebepler ekilen sacın kalitesinde rol oynar
    birde sacın kalitesi ile alakalı verdigim linke bakarsan görürsün dostum
    saçın genetiğinde dökülme diye bir şey yoktur arkadaşlar..bu nerden çıkıyor bilmiyorum...saçlı deride dht blokajı nedeniyle ve hormonal olarak saçlar zayıflayarak döülüyor...kıl kökünün genetiğiylr bir ilgisi yok..neden hep tepeden dökülüyr diye sorarsanız kanlanmanın en zayıf olduğu bölge başın tepe kısmıdır..ense ve yanlar daha yogun damarlanmaya sahiptir...dht bu zayıf damarlanmdan faydalanarak kıl foliküllerini sarıp zayıflatıyor ve saç dökülüyor....ekime gelince arkadan yani enseden alınan foliküller iyi damarlanmadan dolayı daha güçlü oluyor...tepelere ekim yapılınca bu bölgeye saç gelir gelmez dht aktive oluyor ve yavaş yavaş folikülleri zayıflatmaya başlıyor.....ve onlarda 5 yıl içnde yavaş yavaş dökülüyor....bunun aksi imkansız...siz hiç bir defa saç ektirip ömrü boyunca öyle gezen gördünüz mü? bir de bu işlen transpalntasyondur yani nakildir....alım şartları saklama koşulları ve ekim methodu tabiki kaliteyi etkiliyor.....saç ekimi ilk populer olduğunda ekilen saç genetiği gerği asla dökülmez deniyordu...benim eski iş ortağım 14 sene de tam 3 defa saç ektirdi ...neden acaba...çünkü tepe bölgesindeki dht ve androjen aktivitedi ekilen saçları da blokluyor ve döküyor...bu bilimsel bir gerçektir....bu nedenle saç ekiminden çok dht ne androjen b lokajı ile uğraşmak çok dha mantılıdır....bu sitede önerilen tedaviler ile ben ekim gerekmeyecek duruma geldi diyebilirim.....ekim yapılacaksa da ya çok gençken psikolojik faktörleri elimine etmek için ya da 35 den sonra testesteron düşmeye başladığı için dökülme de azalacağı için ekim daha uygun olacaktır...ömrü uzun olacaktır...gençken yapılan ekim kişinin özgüvenini geri kazandırıp ona sadce hayatını yoluna koyması için zaman kazandıracaktır.....ama tekrar tekrar ekim peşinde koşmak gerekecektir......tüm bunları dökülme ile 4 yıldır uğraşan 40 yaşında bir sağlıkçı dşiş hekimi olarak yazdım...saygılar...

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon