6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Şampuan İçerisine Doğum Kontrol Hapı Hakkında

Banned

Şampuan İçerisine Doğum Kontrol Hapı Hakkında

Merhaba değerli dostlar,

Foruma bu sıralar giremiyorum, ama arada gelişmeleri takip ediyorum. Şimdi geçenlerde detaylı bir araştırma yaptım ve şampuan içerisine doğum kontrol hapını kullananların bayağı etkili sonuçlar aldıklarını okudum (uzun vadede) Şimdi burada bu konuda uzman olmuş işin piri arkadaşlara sormak istiyorum. Sonuçta hazırladığımız el yapımı solüsyonlar bile kafa derisinde doğru düzgün emilemiyorken, şampuan içerisindeki doğum kontrol hapının kafa derisinde emilmesinin oranı nedir acaba ? Uzun vadede gerçekten de etkisi olabilir mi ? Şimdiden cevaplarınız için sonsuz teşekkürler

Emilim oranı hakkında net bir şey söylenemez ancak şampuan ile emilim olacaktır. Sorun şampuan kimyasallarının ne kadar etkileşime girip ne kadar inhibe edip koruyacağı. Bunuda sanırım kullananıcı anlayacak.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şampuanın içine koymak ne kadar etkili tartılışır ama sonuçta bu tüm vucütla temas ettiği için yüz ve vücut kıllarına da etkı etmez mı

Alıntı Requiem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şampuanın içine koymak ne kadar etkili tartılışır ama sonuçta bu tüm vucütla temas ettiği için yüz ve vücut kıllarına da etkı etmez mı
    Aynen buna gözde dahil bu nedenle hiç güvenli görünmüyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben şampuanıma karıştırmıştım 4 aydır da kullanıyorum etkisi ne denli oldu bunu anlamak zor çümkü aynı zamanda başka şeylerde kullanıyorum ama yüze ve vucuda temas ettirmeden kullanıyorum çok dikkat ederek kullanıyorum ben

Alıntı teto1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben şampuanıma karıştırmıştım 4 aydır da kullanıyorum etkisi ne denli oldu bunu anlamak zor çümkü aynı zamanda başka şeylerde kullanıyorum ama yüze ve vucuda temas ettirmeden kullanıyorum çok dikkat ederek kullanıyorum ben
    Uzun bir süre oldu sanırım nasıl bir etki oldu arkadaşım deneyimini yazabilrmisin kısaca ?