9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Selamlar

Yeni Üye

Selamlar

Herkese selamlar ve yeni forumunuz hayırlı olsun.

Bir süredir türk menşeili bu tarz bir forum arayışı içindeydim. Genelde yabancı forumları takip ediyordum. Gördüğüm üzere türk forumlarında genelde durum vasatın çok altında ama burda bazı eğitimli ve kendini geliştirmeye çalışan arkadaşlar olduğunu farkettim.

Ben de işten güçten vakit buldukça yabancı makaleleri ve çalışmaları burda Türkçe'ye çevirmeye çalışacağım. Umarım fikir alışverişi yapabileceğimiz düzgün bir ortam zamanla oluşur.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Libert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bir süredir türk menşeili bu tarz bir forum arayışı içindeydim. Genelde yabancı forumları takip ediyordum. Gördüğüm üzere türk forumlarında genelde durum vasatın çok altında ama burda bazı eğitimli ve kendini geliştirmeye çalışan arkadaşlar olduğunu farkettim.

Ben de işten güçten vakit buldukça yabancı makaleleri ve çalışmaları burda Türkçe'ye çevirmeye çalışacağım. Umarım fikir alışverişi yapabileceğimiz düzgün bir ortam zamanla oluşur.
    Çok seviniriz. Özellikle yabancı kaynaklara ihtiyacımız var. Hoş geldin. Formumuzu nasıl buldunuz acaba?

Yeni Üye
    Hoşbuldum. Güzel buldum onu kastediyorsanız

İnternette nasıl rastladığımı soruyorsanız, minoxidil ile dutasterid'in topikal karışımıyla ile ilgili google'da arama yapıyordum. Invincible'ın konusuna rastladım ve olaylar gelişti

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hoşbuldum. Güzel buldum onu kastediyorsanız

İnternette nasıl rastladığımı soruyorsanız, minoxidil ile dutasterid'in topikal karışımıyla ile ilgili google'da arama yapıyordum. Invincible'ın konusuna rastladım ve olaylar gelişti
    Evet forumu arama motorundanmı buldunuz diye sormuştum forum henüz 2 haftalık, aramalardan ziyaretçi gelmesi sevindirici.

Hoşgeldiniz forumu yeni kurduk belirttiğiniz gibi kısır döngü bilgilerle dolu forumlardan gina geldi ve burdaki bir avuç arkadaşla kurduk amacimiz kaliteli bilgi akışı yapabilecegimiz bir forum olması desteginiz ve katkılarınızla buna yardım etmiş olacaksınız bu arada site 10 gündür yayindaymis...

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle dediklerine ek olarak saç ekim şirketleri ya da ilaç firmalarının baskısı olmadan kurulan bir site, Türkiye'de başarı cezasız kalmaz.Bunu yaşayarak kurulmuş bir siteyiz.Umarım çok daha iyi durumlara geleceğiz.

Yeni Üye
    Teşekkür ederim nezaketiniz için. Hoşbuldum

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle dediklerine ek olarak saç ekim şirketleri ya da ilaç firmalarının baskısı olmadan kurulan bir site, Türkiye'de başarı cezasız kalmaz.Bunu yaşayarak kurulmuş bir siteyiz.Umarım çok daha iyi durumlara geleceğiz.
    @invincible sen yazinca aklima geldi, sac ekimi bölümünün altina sac ekimi sikayetleri bölümü de acilsa güzel olur bence basarisiz ekimleri orada yayinlarlar, google aramalarinda en cok arananlardan birisi de "sac ekimi sikayet".
    Konu adriano10 tarafından (06.08.2014 Saat 12:33 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla hatasi

Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @invincible sen yazinca aklima geldi, sac ekimi bölümünün altina sac ekimi sikayetleri bölümü de acilsa güzel olur bence basarisiz ekimleri orada yayinlarlar, google aramalarinda en cok arananlardan birisi de "sac ekimi sikayet".
    Bu çok iyi bir fikir