Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3111213
127 sonuçtan 121 ile 127 arası

Konu: Kapatıcılar: Topppik mi Fixplant mı ?

Arkadaşlar ben bir şey farkettim aynı kişi veya kişiler farklı nickler ile her foruma ve siteye üstü kapalı fixplant reklamı yapmışlar. Akıllarınca kimse anlamayacak sanmışlar. Halbuki yazdıkları hikayeler ve yazı tipleri aynı. Bu ucuz numaralardan vazgeçin fixplant ekibi insanları yanlış yönlendiriyorsunuz. 5 senedir saç fiberi kullanıyorum. Kesinlikle hiç bir markayı önermiyorum. Yok fixplant saça tutunuyormuş ipekmiş ama diğerleri dibe çöküyormuş. Arkadaş hepsi dibe çöker geçeceksin bu ucuz numaraları. Saç fiberi kullanmayın arkadaşlar sitedeki losyonları kullanın. Ben pişmanım kendimi kandırarak yıllar geçti bir baktım artık fiberler işe yaramıyor. Siz erkenden tedaviye başlayın kendinizi bu fiberlere mahkum etmeyin. Heryerde fixplantı övmüş aynı takım onlara itibar etmeyin hepsi aynı ve en kaliteliside toppiktir. Diğerleri ucuzdur zaten.

Alıntı horizon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben bir şey farkettim aynı kişi veya kişiler farklı nickler ile her foruma ve siteye üstü kapalı fixplant reklamı yapmışlar. Akıllarınca kimse anlamayacak sanmışlar. Halbuki yazdıkları hikayeler ve yazı tipleri aynı. Bu ucuz numaralardan vazgeçin fixplant ekibi insanları yanlış yönlendiriyorsunuz. 5 senedir saç fiberi kullanıyorum. Kesinlikle hiç bir markayı önermiyorum. Yok fixplant saça tutunuyormuş ipekmiş ama diğerleri dibe çöküyormuş. Arkadaş hepsi dibe çöker geçeceksin bu ucuz numaraları. Saç fiberi kullanmayın arkadaşlar sitedeki losyonları kullanın. Ben pişmanım kendimi kandırarak yıllar geçti bir baktım artık fiberler işe yaramıyor. Siz erkenden tedaviye başlayın kendinizi bu fiberlere mahkum etmeyin. Heryerde fixplantı övmüş aynı takım onlara itibar etmeyin hepsi aynı ve en kaliteliside toppiktir. Diğerleri ucuzdur zaten.
    Dostum sen bu reklamci konusunda beni ima etmedin dimi eger oyleyse cok ayip etmis olursun teessuf ederim. Ben hicbir markanin reklamini falan yapmiyorum sac tedavisiyle ilgili konum da var yani sitede.ki zaten sac fiberi konusunda tek mesajim var benim.o da deneyimimi paylastim yani yoksa fixplantmis toppikmis umurumda bile degil keske boyle bi derdimiz olmasa da bu lanet seylerle hic ugrasmasak sacimizi tarayip isimize baksak.sen de hem sac fiberi kullanmayin demissin hem de wn kalitelisi toppik demissin ne alaka yani. Toppik reklami yapiyorsun mu diyeyim ben de sana simdi?

Alıntı hsnsrbst Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum sen bu reklamci konusunda beni ima etmedin dimi eger oyleyse cok ayip etmis olursun teessuf ederim. Ben hicbir markanin reklamini falan yapmiyorum sac tedavisiyle ilgili konum da var yani sitede.ki zaten sac fiberi konusunda tek mesajim var benim.o da deneyimimi paylastim yani yoksa fixplantmis toppikmis umurumda bile degil keske boyle bi derdimiz olmasa da bu lanet seylerle hic ugrasmasak sacimizi tarayip isimize baksak.sen de hem sac fiberi kullanmayin demissin hem de wn kalitelisi toppik demissin ne alaka yani. Toppik reklami yapiyorsun mu diyeyim ben de sana simdi?
    Niye üstüne alınıyorsun kardeş. Senin isminimi verdim. Forumda normal takılan adamların üstüne alınmasına gerek yok. Belli oluyor reklamcılar. Her siteye aynı şeyleri yazmış adamlar. Tavsiye etmiyorum evet. Ama birçok fiber denedim bugüne kadar içlerinde öne çıkanı söyledim. Edindiğim tecrübeyi aktardım. Tekrar söylüyorum hiç birini kullanmasın kimse. Kendilerini kandırmasınlar. Keşke yıllar önce farkına varsaydım bu etkenlerin. Ben bu işin tedavisi olduğunu bilmiyordum. O yüzden çeşitli kapatıcıları yıllarca kullandım ve kullandıkça saçıma daha çok zarar verdim. Neyse kardeş üstüne alınacağın bir durum yok sende kendi tecrübeni paylaşmışsındır muhtemelen. Benide reklamcı sanma sakın. Bu ürünlerin zararını görmüş biriyim sadece.
    Tedavim
    05-05-2016 başlangıç
    Miracle losyon (1 aldactone 1 diana 1 dekort)
    Ağustos 2016 dan itibaren 2 aldactone 2 diana
    Günde iki kez losyon ve sebamed, dermoday antihairloss
    Biotin günde 5mg
    02-02-2017 ek olarak akşamları ketoazelderm krem

Yeni Üye
    arkadaşlar şimdi bu fixplant ipek tamam.peki bu toppik doğal keratin diyor ve USA dan ithal hayvan kılı mı?yani domuz kılı olması yüksek ihtimal mi?

Hocam seni baya güldürecez ama forumda saç çıkaran bir ton tedavi yöntemi mevcut istikrarlı uygulandığı takdirde ömür boyu saçlarını korumanı sağlayacak kadar formül var artık, çağımıza hoşgeldin.

SaçımınDoktoru Üyesi Tremonti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı STİLSACTASARIM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok kardeşim beni kasediyor sanırım ha ha haa gülmekten göbegim çatladı. hsnsrbst kardeşim güzel açıklamış. hiçbirini kulanmayın diyor ve en sonunda en iyisi topik bune turşu bune lahana arkadaşım. hem hangi ilaç veya tedavi saç çıkarıyor sölede biraz daha güleyim.
    Saçtasarım diye nickin var artı işin bu anlaşılan ancak bir insan neden her gün dokunduğu, kestiği saç hakkında (0) değil de topiğiydi ıvırıydı zıvırıydı hakkında daha fazla bilgi sahibi olur. Yarın da saçların vs dökülmeye başlarsa buralara bilgi toplamak için gelmezsin umarım büyük ihtimal 100 m den anlaşılan bir protez yaptırırsın, ya da cenk tosun gibi az saç ektirir geri kalan yere basarsın topiği. Azcık vizyon olsa sende işin gereği şu işin dibine kadar araştırırsın, ne kendine ne de işine saygın var belliki. Burada başta miracle üstad ve diğer bilgi paylasan insanlara az saygın olsun,ama 2 ye al 5 e sat daha kolay geliyor.. Hangi ilaç veya tedavinin ne yaptığını herkes iyi biliyor ve öğrenmeye çalışıyor, çıkaran da iyi saç çıkarıyor,ancak senin topiklerin kadar her şeyin temin edilmesi ve herkeste de aynı etkiyi yaratması öyle kolay olmuyor. Buradaki bilgiler sayesinde belki yarın çoluğun çocuğun, akraban derdine derman bulacak, Geceleri görmeni sağlayan ışık, bu sitede lak lak yapmanı sağlayan bilgisayar gibi. Yüzde 2' lik bir saç kesen kesim olsun bilgili, araştıran vs. senin gibiler den ayırt edebilmek için. ancak o kesime hiç denk gelemedik. 50 tl' sinden 5 Tl 'sine saç kesen berberlerin sadece dükkanların bulunduğu yer ve gelen müşteriler farklılık göstermekte ancak hizmeti verenlerin Kafa yapısında bir farklılık göremedim. Dr' unun saç hakkında bir şey bilmediği bir ülkede berberinden bilgi beklemek de ahmaklık olur oda ayrı bir mevzu. Kardeş, senden ricam git reklamını başka yerde yap, sana ihtiyaç yok buralarda.
    Konu Tremonti tarafından (20.06.2016 Saat 23:30 ) değiştirilmiştir.

Umutsuz vakalar, üşengeçlikler, tedavide geç kalmışlık, kıskançlık, ticari kaygılar... normal bu yorumlar bazıları ister ki herkes kelaj olsun daha az canı acısın...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3111213