Sayfa 2/13 İlkİlk 123412 ... SonSon
127 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Kapatıcılar: Topppik mi Fixplant mı ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Suda hiç çözülmüyorsa ne ile çıkıyor dermmatch kafamızdan ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Suda hiç çözülmüyorsa ne ile çıkıyor dermmatch kafamızdan ?
    sabun yada şampuan ile.

Yeni Üye
    tüm tedaviyi bırakıp dermmatch kullanasım geldi bir an

Ben Fixplant kullanıyorum kutuya ilk başladığımda saça yapışıyor belli etmiyordu. Kutunun ortasına gelince dibe çökmeye başladı ve saç derisine inmeye başladı. Saç derisinde siyah bir görüntü verdiği içinde arkadaşlar anlamaya başladı. Toppik hiç denemedim birde onu denemeyi düşünüyorum saç rengim orta kahve sorun olmayacağını düşünüyorum.

Yeni Üye
    arkadaşlar kesinlikle hiç saçı olmayana veya tek tük saçı olana bu tür ürünlerin hiç biri işe yaramaz ben 7 yıldır kullanıyorum saç ektirdim yine kullanıyorum kullanmadığım marka kalmadı içlerinde fixplant açik ara bir numara fiyatı iyi renk uyumu mükemel ve en önemlisi kaşıntı yapmıyor. toppik renk uyumunu bozdu başlarda çok iyiydi,fiyatı daha pahlı birazda kaşıntı yapıyor. bir akadaş topik kötü olsa acun kullanmaz demiş haklı çok haklı kullanıyor doğrudur çünkü toppiğin sahibi acun zaten reklamınıda hep acun yaptı tanıttı bu yüzden. dermatech denilen ürün allık gibi budra tozu (toz boya) bu ürünle seyrek olan saçınızın derisini boyuyorsunuz güzel bir ürün ancak bundada dikkat edilmesi gereken bir husus var ışık altında saçlarınızın seyrekliğini çok belli ediyor yane seyrek saçların arasından saç deriniz simsiyah kabak gibi belli oluyor, fixplant ve dermatech beraber kullanılabilir iyi sonuç verir. ben sadece fixplant kullanıyorum bana yeterli oluyor ama saç tipine göre değişe bilir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı semih_066 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Fixplant kullanıyorum kutuya ilk başladığımda saça yapışıyor belli etmiyordu. Kutunun ortasına gelince dibe çökmeye başladı ve saç derisine inmeye başladı. Saç derisinde siyah bir görüntü verdiği içinde arkadaşlar anlamaya başladı. Toppik hiç denemedim birde onu denemeyi düşünüyorum saç rengim orta kahve sorun olmayacağını düşünüyorum.
    doğrudur fixplant ın ilk kullanımı ve orta seviyelerdeki kullanımı çok değişiyor. ilk kullanımındaki renk uyumu süper ama sonradan bozulabiliyor. bunuda ben kapağın açık kalmasına bağlıyorum ama bir fırlamalık olabilir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı semih_066 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğrudur fixplant ın ilk kullanımı ve orta seviyelerdeki kullanımı çok değişiyor. ilk kullanımındaki renk uyumu süper ama sonradan bozulabiliyor. bunuda ben kapağın açık kalmasına bağlıyorum ama bir fırlamalık olabilir.

DEXE öneriyorum bende ayrıca dermmatch almayı düşünüyorum uygulaması zor mu ve gerçekten suda çıkmıyor mu?

SaçımınDoktoru Üyesi
    DEXE nedir ilk defa duydum.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu tarz bir şey alasım var kac zamandır. Ama kendim bile aldanirim, yikadiktan sonra da canim çok sıkılır diye korkuyorum : )
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Sayfa 2/13 İlkİlk 123412 ... SonSon