Sayfa 11/13 İlkİlk ... 910111213 SonSon
127 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: Kapatıcılar: Topppik mi Fixplant mı ?

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı STİLSACTASARIM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mimar hocam senin dediğine istinaden bizimde dikatimizi cekti. 2 markayı perşembe günü kontrol etik anca bu gun yazmaya vaktim oldu. hic acilmamis 1 şişe fixplantı boş 1 su bardağına içine koydum. aynı şekilde yine müşterime aid 1 kere kulanılmış topiide dier ve aynısından 1 su bardagına koydum sonra ikisini yanyana getirdimde fiksplant topikten bir birbuçuk parmak daha fazla durdu. ben ve bizim ortak öfkeden gudurduk ulan ş.... bizi düdükluyrlar meyer dedik. ama bizim aklımıza gelmaeyen bizim çıragın aklına geldi bide tartalım dedi hakaten bii tartalım dedim bende. bizim sokakta kuyumcu ilyas abi var bizimde müsteri zaten ona yoladık iki bardagı hasas terazide tartı ve kagıda yazdı yoladı.biz şişelere tekrar doldurduk tozu boş bardakları bir daha yoladım tartı yane daresini aldırdım.sonuç olarak hesapladık.
    topik 26 gr zaten bir kere kulanmıştık sonuc dogru çıktı.
    fixplant 24 bucuk gr. bardagın kenarlarında kaldı biraz oda tamam çıktı.
    gelde çık işin içinden iki şişenin üzeride yazanla içindeki toz aynı ama ikisinin arasında nerdeyse üçtebirlik hacim farkı var.arkadaşlar bide fixplant ipek tozu zaten akarkende beli çok ince bi toz onun için hem daha hafif hemde daha çok duruyor. toppik hayvan kılından bide müşterimin biri toppin içine kum var şişenin üstünde yazıyor demişti. dogruysa bunuda göz önüne alırsak bu sonuç doaldir.
    yani sonuç olarak fixplant toppikten bi adım önde sizin gözünüzde, doğru mu anlıyorum ?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Banned
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani sonuç olarak fixplant toppikten bi adım önde sizin gözünüzde, doğru mu anlıyorum ?
    vala ben demiyorum sonuclar öle diyor.benim yaptıgım tesler yukarda açıkladım metodu isteyen yapsın kendi gözüyle görür sonucun ne olduğunu. kalitesini bilmem ama saça tutunuşu ve uyumu çok iyi hic beli olmuyor. bana her hafta 3-4 topikçi müşterim gelir uygulam için fixplandı her kes beğenior begenmeyen olmadı.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben 2 yıl mirage fiber kullandım sacimin anasını aglatti bulasmayin topik mopik olaylarına. He alın bi tane kalsın banyoda özel günlerde düğünlerde vs canınızı sikan yerlere dokebilirsiniz.

bende miracle ve topik kullandım bi anda 5-6 yıl geriye gitmek güzel oluyor ama yıkayınca kötü tabi ve bunların uygulaması biraz uğraştırıyor.. daha kolay sprey şeklinde bi ürün gördüm ismi hair cubed tr de satışı yok sadece kanada ve abd de satılıyor ondan getirtmeyi düşünüyorum acayip pratik duruyor ilgilenenlere youtube de falan videoları var hair cubed

Tekrar söylüyorum can-ı gönülden kafaniza bunlardan sureceginize losyon surun spiro surun diane surun minox surun ama bunlardan surmeyin. Bir anda 5-6 yıl geriye gidersiniz bir anda da gidecek yer bulamazsiniz çünkü saç kalmaz açın kullanıcı yorumlarını okuyun ne dediğimi anlarsınız.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar söylüyorum can-ı gönülden kafaniza bunlardan sureceginize losyon surun spiro surun diane surun minox surun ama bunlardan surmeyin. Bir anda 5-6 yıl geriye gidersiniz bir anda da gidecek yer bulamazsiniz çünkü saç kalmaz açın kullanıcı yorumlarını okuyun ne dediğimi anlarsınız.

siz hangisini kullandiniz fixplant ipek lifler diyor ipek saca zarar verebilir mi hangi yorumlara baktiniz. aksine bende kasinti yapti gibi aradim sordum kasinti yapma ihtimali de yok dediler.

Alıntı avsen39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siz hangisini kullandiniz fixplant ipek lifler diyor ipek saca zarar verebilir mi hangi yorumlara baktiniz. aksine bende kasinti yapti gibi aradim sordum kasinti yapma ihtimali de yok dediler.
    Mirage fiber kullandım ama yalan dolan ipek felan sonuçta o saç koklerinize yapışıp havasız bırakacak zaten sprey felan da iyice kafa çorbaya dönecek hemen akabinde de saclar 50 şer yuzer dökülecek. Ve siz tekrar kullancaksaniz dökülenler de çıkamayacak. Dediğim gibi elinizin altında olsun sadece özel günlerde kullanın. Şöyle bir dip not yazıp yorumumu bitiricem. Bu topik fixplant herneyse sizi o kadar alistiriyor ki normal halinizden nefret ediyorsunuz eve misafir mi geldi kış banyoya topik kullan bakkala mi gideceksin git toppik kullan. Bi zaman sonra kendi sacinizi unutup topigin bile fayda etmediği o günler gelince eyvah diyeceksiniz. Ben çok çok pismanim şuan ki sacim toppik kullanmadan önceki halimden bile gur sayılır. Hemde 2 ay içinde aldım bu sonucu. Demek ki zamanında topik yerine tedavi uygulasaymisim şimdi lise yillarima donmustum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mirage fiber kullandım ama yalan dolan ipek felan sonuçta o saç koklerinize yapışıp havasız bırakacak zaten sprey felan da iyice kafa çorbaya dönecek hemen akabinde de saclar 50 şer yuzer dökülecek. Ve siz tekrar kullancaksaniz dökülenler de çıkamayacak. Dediğim gibi elinizin altında olsun sadece özel günlerde kullanın. Şöyle bir dip not yazıp yorumumu bitiricem. Bu topik fixplant herneyse sizi o kadar alistiriyor ki normal halinizden nefret ediyorsunuz eve misafir mi geldi kış banyoya topik kullan bakkala mi gideceksin git toppik kullan. Bi zaman sonra kendi sacinizi unutup topigin bile fayda etmediği o günler gelince eyvah diyeceksiniz. Ben çok çok pismanim şuan ki sacim toppik kullanmadan önceki halimden bile gur sayılır. Hemde 2 ay içinde aldım bu sonucu. Demek ki zamanında topik yerine tedavi uygulasaymisim şimdi lise yillarima donmustum.
    O konuda haklisiniz cok fena alistiriyor insani. Ben iki aydir basladim az dokuyorum fazla fark olmasin diye ve haftada birkacgun. verilen spreyide kullanmiyorum. Bende soguk bakiyordum ama mecbur kaldik. Tedaviler gozle görülür sonuc verene kadar azar azar kullanmak zorunda kaldik.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı STİLSACTASARIM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vala ben demiyorum sonuclar öle diyor.benim yaptıgım tesler yukarda açıkladım metodu isteyen yapsın kendi gözüyle görür sonucun ne olduğunu. kalitesini bilmem ama saça tutunuşu ve uyumu çok iyi hic beli olmuyor. bana her hafta 3-4 topikçi müşterim gelir uygulam için fixplandı her kes beğenior begenmeyen olmadı.
    toppik saç diplerine çok oturuyor, bariz belli ediyor kendini
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    toppik saç diplerine çok oturuyor, bariz belli ediyor kendini
    Ön tarafta aynı problemi yaşıyorum, iki saat diplere gelenleri dağıtmak için uğraşmak gerekiyor. Bakalım bu paket bitsin fixplantı deneyeceğim, haber veririm.

Sayfa 11/13 İlkİlk ... 910111213 SonSon