Sayfa 1/9 123 ... SonSon
82 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: bu nedir beyler

SaçımınDoktoru Üyesi

bu nedir beyler

(Ürün güvenilir bulunmadığı ve reklam yasağı nedeniyle gizlenmiştir.)

dolandırıcı zannettim ama çözemedim beyler bilen var mı bu elemanı

yoksa çakallık yapıorda bizim miracle veya invicible losyonu kendi yapıp millete parayla mı satıyor

Edit: Marka reklam yasağı nedeni ile verilmemiş olup ürün etkinliği ve içeriği bilinmemektedir. sacimindoktoru.com sitesi olarak İçeriğ belirsiz ve etkinlik kanıtı olamayan ürünleri kesinlikle tavsiye etmiyoruz.
    Konu Miracle tarafından (21.12.2014 Saat 11:39 ) değiştirilmiştir.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence siteyi kapatalım yılbaşına kadar da en az 1 yıllık stok yapalım. Yakında patlar bu.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hiç bi bitkisel ilaç bu kadar kısa sürede yanıt vermez...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sık Sorulan Sorular

02- Sizin saçlarınızda seyrek, alnınız açık, siz kullan mıyor musunuz? (M. Bilal ERMİŞ)
    Cevap: Kelin ilacı oldu başına sürdü. Tabi ki ben de kullanıyorum. Önce benim saçlarım çıkmaya başladı, sonrasında tavsiye etmeye başladım.

adam samimi en azindan

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar siz de bitkisel yağ yapabilirsiniz, çok ucuza. Bu konuda iyi bir araştırmam var, konu da açtım. Faydalı olacağına eminim diyebilirim. En çok kabak çekirdeği yağı, sonra başka diğer yağlar. Emilim için de okaliptüs ve lavanta yağları. Bakın size söylüyorum, parasız
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

SaçımınDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence siteyi kapatalım yılbaşına kadar da en az 1 yıllık stok yapalım. Yakında patlar bu.
    Biraz bekleyelim bakalım. Dediği gibi işe yarıyorsa 250 de vermeye razıyım.

Özgürün çözümlerinin çok daha etkili olduğuna inanıyorum. Bu 3 yağı alıp karıştırmış o kadar. Resimler gerçek bile olsa sadece o ürünü kullandıkları şüpheli hadi o konuda tüm ürünler şüpheli diyelim ama o kadar kasıp site reklam ticarete girmiş ama hala bakın 15 günlük aa 1 ayda ne çıkmış kabilinden resimler. Arkadaş 6 aylık 1 yıllık görelim şöyle o adamlar ingiliz atı gibi kişneye kişneye sallasınlar lepiskaları...

Not : o kadarcık saç masaj dahil bir çok çözümle gelebilir o saçları orada tutmak ve kozmetik düzeyde ilerletebilmek önemli...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yağ karışımınıza bir de emu yağı ekleyin beyler. Hem anti dht özelliği var hem de taşıyı özelliği var.

Örnek: %50 kabak çekirdeği yağı + %25 emu yağı + %12 üzüm çekirdeği yağı + %10 Isırgan yağı + %1 lavanta yağı + %1 okaliptüs yağı.
    Konu Ozgur85 tarafından (18.12.2014 Saat 08:44 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Emilimin ne kadar iyi olduğunu kendimde gördüm. Mesela boynuma sürüyorum bazen bu yağı. Enteresan boyun ağrıma da iyi geliyor, sonrasında parmaklarıma bakıyorum sanki hiç yağ yok gibi. Elimi sabunlamaya bile ihtiyaç duymuyorum. Gerçekten

Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emilimin ne kadar iyi olduğunu kendimde gördüm. Mesela boynuma sürüyorum bazen bu yağı. Enteresan boyun ağrıma da iyi geliyor, sonrasında parmaklarıma bakıyorum sanki hiç yağ yok gibi. Elimi sabunlamaya bile ihtiyaç duymuyorum. Gerçekten
    Çıkış var mı çıkış ? Senin saçlarını çıkarabilirse ölüyü bile diriltir
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 1/9 123 ... SonSon