Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
61 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Bilinen PGD2 İnhibitörleri

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kafanın kaşınması da kafa derisinin bir şeylere vediği tepkidir. üzüm çekrideğini kullanmazsın. değişimi gözlersin. belkide diğer kullandığın şeylere karşı bir reaksiyon olmuştur. bunu ancak deneyerek bulabilirsin.
    slm pgd2 intöbörü için allarst mı yoka zyrtecc mı karıma koyayım ne dersın

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı cevo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm pgd2 intöbörü için allarst mı yoka zyrtecc mı karıma koyayım ne dersın
    ikiside birbirinin muadili. aralarında bir fark yok. allersetin daha ucuz olması öncelikli tercih sebebi olabilir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    ikiside birbirinin muadili. aralarında bir fark yok. allersetin daha ucuz olması öncelikli tercih sebebi olabilir.
    pekı dıyelm kı allarset aldım 200ml losyona hepsını mı koymak gerekır veya mıkrar ne olmalı

miracle
    Guest
    Shbg androjen ve ostrojeni vucuda taşır o azaldığı zaman testo.nun biyo yararlanimi ve tabiki diğer etkileride azalir

Moderatör
    kafanın kaşınması da kafa derisinin bir şeylere vediği tepkidir. üzüm çekrideğini kullanmazsın. değişimi gözlersin. belkide diğer kullandığın şeylere karşı bir reaksiyon olmuştur. bunu ancak deneyerek bulabilirsin.
    bir süre kullanmayacagım bakalım görecegiz yazarım buraya yine teşekkürler

1 yılı geçkindir yeşil çay içiyorum. İçtiğim yeşil çay budur.

Ben zayıflamaya yardımcı ve antikanserojen etkilerinden dolayı içmeye başladım. Günde 2 kupa içiyorum. Saçıma bir katkısını göremedim şahsen. Zayıflamak için ise hakkını yemeyim biraz boğazı tutmadıktan sonra yeşil çay kilo verdirmedi diye suçlayamam. Alışkanlık oluşturdu ve nadiren içmediğim oluyor. Şekersiz içiyorum tabii ki. Bazen demledikten sonra bir dilim limon atıyorum.

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 1dost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 yılı geçkindir yeşil çay içiyorum. İçtiğim yeşil çay budur.

Ben zayıflamaya yardımcı ve antikanserojen etkilerinden dolayı içmeye başladım. Günde 2 kupa içiyorum. Saçıma bir katkısını göremedim şahsen. Zayıflamak için ise hakkını yemeyim biraz boğazı tutmadıktan sonra yeşil çay kilo verdirmedi diye suçlayamam. Alışkanlık oluşturdu ve nadiren içmediğim oluyor. Şekersiz içiyorum tabii ki. Bazen demledikten sonra bir dilim limon atıyorum.
    ben de aynısından içiyorum. şekersiz kullanıyorum. normalde çay tüketen biri değilim. o yüzden içmek bana çok sıkıntı geliyor. çayı demliyorum soğuduktan sonra 1 dikişte bitiriyorum. zayıflama konusuna gelince finas kullandığım için zayıflayamıyorum, hatta yağ bağladı vücudum.
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Yeni Üye
    Yesil cay sanslıyım dökülmeden öncede kullanıyordum, siyah cayı bırakmak icin sigaradan dolayı, gastrit vardı. Yesil cay sacımı koruduğunu bilemem ama zayıflattığı doğru. Ben umut bağlamıyorum hormon delip gecti, bence yesil cay karınca ise bu hormon fil...7 yıldır iciyorum bu cayı en ez 4 bardak. Dogadan ginkolu..., bence erken yasta yesil cay tuketilmeli, tahribat sonrası etkisi az görünüyor, gücü yetmiyor.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bahsettiğin finasa bağlı yağlanma gerçekten beni de tedirgin ediyor 10 gün sonra başlıyorum finasa sanırım spora da devam edeceğim inş fit vücuduma ciddi bi zarar vermez
    Konu Tıbbiyeli tarafından (09.11.2014 Saat 23:02 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğin finasa bağlı yağlanma gerçekten beni de tedirgin ediyor 10 gün sonra başlıyorum finasa sanırım spora da devam edeceğim inş fit vücuduma ciddi bi zarar vermez
    Miracle losyon ve Min+dut etki etmiyor mu? neden finas'a başlıyorsun ki?

Sayfa 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon