Sayfa 4/15 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
144 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: DMSO (Dimetil Sülfoksit) Etkinlik Emilim artırıcı

Dmso nun geçişte hücrelere hiç bir şilde zarar vermediği bir çok kaynakta defalarca dile getirilmiş.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    dmso yanlız gitmiyor hücre zarından içeri.peşi sıra alkol ve bimotaprosttan da biraz götürüyor bakalım bir hafta daha kullancam dökülme artarsa alkolü çıkarıp distile suyla ve daha düşük oranlı dmso ile deniycem

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dedigin mantikli dmso iyi tasiyorsa zaten alkole gerek yok bi de öyle dene

Alıntı Vfr34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dmso yanlız gitmiyor hücre zarından içeri.peşi sıra alkol ve bimotaprosttan da biraz götürüyor bakalım bir hafta daha kullancam dökülme artarsa alkolü çıkarıp distile suyla ve daha düşük oranlı dmso ile deniycem
    Dmso nun yaptığınız karışımdaki yüzdesel oranı nedir ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi
    bildiğim kadarıyla etil alkol çözücü,ppg de taşıyıcı olarak kullanılıyor losyonlarda,fakat dmso hem çözücü hem de taşıyıcı görevini üstlenebiliyor,o yuzden etil alkol ve ppg ile karıştırılmasına gerek yok aslında seyreltme yapılmak için karıştırılabilir bu ikisi yanetki görmemek için

fakat böyle birsey yapmak yerine sadece dmso kullanıp bunun içine ilaçları düşük oranda katmak daha mantıklı gözüküyor

Alıntı pua Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bildiğim kadarıyla etil alkol çözücü,ppg de taşıyıcı olarak kullanılıyor losyonlarda,fakat dmso hem çözücü hem de taşıyıcı görevini üstlenebiliyor,o yuzden etil alkol ve ppg ile karıştırılmasına gerek yok aslında seyreltme yapılmak için karıştırılabilir bu ikisi yanetki görmemek için

fakat böyle birsey yapmak yerine sadece dmso kullanıp bunun içine ilaçları düşük oranda katmak daha mantıklı gözüküyor
    ppg hem taşıyıcı hem stabilizör yani hemen kurumaması ve homojenite için. Dmso için dediklerinde çok haklısın planlarım tutarsa dmso ile 20-30 mg ru mükemmel sonuçlara imza atabilir ve bu aylık miracle losyondan daha ekonomik olabilir.

Yeni Üye
    %20 dmso %20 lumigan %60 alkol ile deniyordum ama alkolu çıkarıcam distile su ekliycem deriyi yakıyor damlattıktan bikaç dakika sonra.

dmsoyu ayrıca sarımsak yağı e ve a vitaminleriyle karıştırdım ama dmso pek oralı olmadı sarımsak yağıyla karışmadı öylece alta çöktü kaldı.aminoasit deposu başka bildiğiniz varmı arkadaşlar dmso ile deniycem

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vfr sen eczaneden dmso yu özel olarak mı siparis ettin . yoksa eczanede kolay ulasilabilecek bisey mi ki bu

Yeni Üye
    eczaneden istedim getirdiler çok zor değil temin etmek

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    %20 dmso %20 lumigan %60 alkol ile deniyordum ama alkolu çıkarıcam distile su ekliycem deriyi yakıyor damlattıktan bikaç dakika sonra.

dmsoyu ayrıca sarımsak yağı e ve a vitaminleriyle karıştırdım ama dmso pek oralı olmadı sarımsak yağıyla karışmadı öylece alta çöktü kaldı.aminoasit deposu başka bildiğiniz varmı arkadaşlar dmso ile deniycem
    Şimdi sizin verdiğiniz bu formülde alkol çözücü,dmso taşıyıcı buradan bizim çıkaracağımız sonuç lumigan ı taşımak mı deri altına(saç dökülmesini tedavi edici madde olarak),yoksa dmso nun da tedavi edici bir özelliği mi var tam olarak takip edemedim bu dmso konusunu,açıklarsanız sevinirim.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 4/15 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon