Sayfa 11/15 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
144 sonuçtan 101 ile 110 arası

Konu: DMSO (Dimetil Sülfoksit) Etkinlik Emilim artırıcı

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de katilabilirim

Dmso harika bir çözücü ve taşıyıcı ancak yüksek oranda kabuklanma ve tahriş yapabiliyor cellagance taki miktarı bu nedenle ya çok azalttım yada tamamen çıkardım kullanıcıya göre bu nedenle çok az miktar alıp deneyin 1 ay tahriş yoksa öyle devam edin.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dmso harika bir çözücü ve taşıyıcı ancak yüksek oranda kabuklanma ve tahriş yapabiliyor cellagance taki miktarı bu nedenle ya çok azalttım yada tamamen çıkardım kullanıcıya göre bu nedenle çok az miktar alıp deneyin 1 ay tahriş yoksa öyle devam edin.
    Hocam bu dmsoyu ne ile beraber kullanicaz?

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende katılabilirim

Banned
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dmso sipariş etmeyi düşünüyorum ama sadece 1 litre bulabildim internette. o da 143 lira, bana en fazla 200 ml falan lazım. bikac eczaneye de sordum yok. yardimci olabilecek bi arkadasimiz var mı ?
    ben de ortak olabilirim. 200 ml bana da yeter. 5 kişi ortaklaşa alsak olabilir. Şimdiden 3 kişi olduk bile

Banned
    Daha ucuzu da var. 1 lite 93 tl : DİMETİL SÜLFOKSİT - Kimyasal Fiyatları

Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de ortak olabilirim. 200 ml bana da yeter. 5 kişi ortaklaşa alsak olabilir. Şimdiden 3 kişi olduk bile
    Ne 3 ü 5 olduk.
    Sen, ben, anl, payitaht, tıbbiyeli. Tamamdır işte bitti gitti. Bu saydiklarim ozelden bana numarasını gondersin whatsapta yapalım gorusmeyi. @DoktorCan sen zaten varsın atmana gerek yok

DMSOcu arkadaşlar gelişmeler ne yönde memnun musunuz? Ekstra bir etki gördünüz mü? Yoksa öyle çok aşırı bir faydası da yok mudur? Azcık bilgi pls
    TEDAVİLER---------------KULLANIM

Miracle Losyon------------Her Gece
    Biotin 5mg-----------------Her gün 1 tablet
    Derma Stamp-------------Kafama estikçe
    Hint Yağı-------------------Her Gece

Alıntı Hisoka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DMSOcu arkadaşlar gelişmeler ne yönde memnun musunuz? Ekstra bir etki gördünüz mü? Yoksa öyle çok aşırı bir faydası da yok mudur? Azcık bilgi pls
    Ben miracle ve minoxa atiyodum ama şimdi miracleye ara verdim minoxa atiyorum kafam yanıyor resmen süper emiliyor tabi birşey söylemek için erken daha olumlu yada olumsuz.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    kafanın yanması ıyı değıl muzarıp hazretlerı oranı dusurunuz 60ml ye 3 ml yeterlı

Sayfa 11/15 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon