Sayfa 6/12 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
116 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Ru58841 Kullanıcı Deneyimim

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende temin ettiğim saf alkol varda o yüzden dedim,,,ama yine karışımın çoğunluğunu elseve ile yapıyorum,,ama alkol/elseve oranı ne olmalı ondan emin değilim,,,birde alkolü en başta mı katmalıyız,,,yoksa karışımı hazırlayıp süzüp kalan kısmamı ilave edeceğiz,,??
    Yok Payitaht hocam benim kastım kullanacağımız etkeni (örn. spiro) önce az miktarda alkolde çözüp sonra tekrar elseve eklemeyi kastettim,saf alkolü kullanmaya ben karşıyım,çünkü nihayetinde saçlara zararı var alkolün.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok Payitaht hocam benim kastım kullanacağımız etkeni (örn. spiro) önce az miktarda alkolde çözüp sonra tekrar elseve eklemeyi kastettim,saf alkolü kullanmaya ben karşıyım,çünkü nihayetinde saçlara zararı var alkolün.
    Anladım hocam,,hep aklımda olan bir soruydu,,cevabın için çok teşekkürler,,bundan sonra böyle yapıcam bende..

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anladım hocam,,hep aklımda olan bir soruydu,,cevabın için çok teşekkürler,,bundan sonra böyle yapıcam bende..
    saf alkolu nereden alacaksin dostum?ben de alacagim, ayrıca ppg de alacagim ama bulamadim bir türlü
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saf alkolu nereden alacaksin dostum?ben de alacagim, ayrıca ppg de alacagim ama bulamadim bir türlü
    Anl kardeşim ppg internetten aldim ben.1 litresini 28 TL ye filan almıştım yanlış hatirlamiyorsam.alkol medikalcilerde var.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Alamadınmı daha anıl sana özelden atatıyorum adresi.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum benim sürekli miracle losyon malzemeleri ve kremleri aldığım bir eczacım var,,,kendi etil alkolünden bana satıyor,,1 litresini 5 tl ye satıyor,,,ondan başka hiçbir yerde ypk zaten satışı yasak,,bana sağolsun kendi saf etil alkolünden veriyor...!!!

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum benim sürekli miracle losyon malzemeleri ve kremleri aldığım bir eczacım var,,,kendi etil alkolünden bana satıyor,,1 litresini 5 tl ye satıyor,,,ondan başka hiçbir yerde ypk zaten satışı yasak,,bana sağolsun kendi saf etil alkolünden veriyor...!!!
    Ulan ben 100 ml 7,5 lira veriyorum
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

arkadaşlar bende alkolu başta bulamadım sonra eczanecinin biri kolonyacılara bak onlarda var dedi ordan buldum 96 saflıkta medikal alkol dedi 1lt 7 lira

Alıntı painkiller26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende alkolu başta bulamadım sonra eczanecinin biri kolonyacılara bak onlarda var dedi ordan buldum 96 saflıkta medikal alkol dedi 1lt 7 lira
    Ne zaman aldınız hocam en son bu fiyattan ve kolonyacı nasıl bir yer şişe doldurma kolonyamı satıyorlar eski bildiğim bu da ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne zaman aldınız hocam en son bu fiyattan ve kolonyacı nasıl bir yer şişe doldurma kolonyamı satıyorlar eski bildiğim bu da ?
    Günaydın, çalıştığım yerlerden temin edebilirim etil alkol. Yalnız arkadaşın bahsettiği teknik saflıkta , analiz için olanlar daha pahalıdır ve min %99 olur saflıkları. Ama isterseniz temin ederim , sanırım 5 lt olanları en tasarruflu boylar.

Sayfa 6/12 İlkİlk ... 45678 ... SonSon