Sayfa 5/12 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
116 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Ru58841 Kullanıcı Deneyimim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ru58841 minox içinde çözünüyor hocam,ama ben bu spiroyu hiç bir şeyin içinde çözemedim ,bir minoxta denemedim,her maddeyi de minoxta çözmek doğru gelmiyor bana bakalım denemeye devam ediyorum.
    alkolde çözünmesi lazım. özellikle izopropilalkol çok daha iyi olur.

Ru elseve içinde mükemmel çözünüyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Ru kullanmaya başlayınca Miracle Losyon u bırakmıştım. Ru kullanımı esnasında saç dökülmesi yok gibiydi ama son bir iki haftadır saç dökülmesi az da olsa başladı. Sanki tüylenmeler var gibiydi ama bu Miracle dan mı yoksa Ru dan mı oldu emin değilim, çünkü öncesinde Miracle kullanıyordum. Son bir kaç gündür Ru kullanımını bıraktım ve tekrar Miracle kullanmaya başladım. Kısacası Ru'dan istediğim ve beklediğim sonucu alamadım. Miracle Ru'ya göre daha etkili sonuç veriyor. Miracle kullanırken de şakaklarda saç artışını bir türlü sağlayamamıştım. Şimdi tekrar deneyeceğim.

arkadaşlar bu saç dökülmesi sorunu bu aralar baya bir kişide var. acaba mevsimsel mi yoksa ürün kullanımını değiştirdiğimizden mi? bende 2 ay kadar oldu ru ile min-dut'a başlamıştım. başlarda hiçbirşey yoktu fakat 10-15 gündür bir dökülme yaşıyorum.acaba minox etkisini yeni mi gösteriyor. yada neden olabilir. kullandığım ürünler:
    %3 alkolde çözünmüş saf spiro
    40 mg ru
    0,75 ml minox şakak ve tepe
    17.08.2015 Tarihi itibari ile
    Min-Ru ( Akşam )
    Min-Dut ( Sabah )
    Cellagance ( Sabah ve Akşam )
    Medobiocomplex-e ( Günde 2 )
    Revita Şampuan ( 6/7 )
    Ketoral Şampuan (Haftada 1 )
    Dermoroller (Haftada 2 kere)

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı player_16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu saç dökülmesi sorunu bu aralar baya bir kişide var. acaba mevsimsel mi yoksa ürün kullanımını değiştirdiğimizden mi? bende 2 ay kadar oldu ru ile min-dut'a başlamıştım. başlarda hiçbirşey yoktu fakat 10-15 gündür bir dökülme yaşıyorum.acaba minox etkisini yeni mi gösteriyor. yada neden olabilir. kullandığım ürünler:
    40 mg ru
    Minoxa yeni başladıysan çok normal
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ru58841 minox içinde çözünüyor hocam,ama ben bu spiroyu hiç bir şeyin içinde çözemedim ,bir minoxta denemedim,her maddeyi de minoxta çözmek doğru gelmiyor bana bakalım denemeye devam ediyorum.
    Hep deneye deneye bulundu bir şeyler zaten bence denenmeli
    Ru minox içinde çözünüyor dediniz ama arakta bildiğim kadarıyla alkol Vs yok.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı player_16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    40 mg ru
    Hocam inan aynı durumdayım, bu aralar mevsimden kaynaklı sanırım. Ama geçici olduğunu düşünüyorum.
    Yorumlara baktığımda çok kişi aynı şeyi yazmış. Sanırım mevsimsel.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alkolde çözünmesi lazım. özellikle izopropilalkol çok daha iyi olur.
    Bu saf alkolü rahatça bulabileceğimiz bir ortam yok maalesef,eczanelerde bulunmuyor,rahatça ulaşabileceğimiz bir madde olsa formüllerimizi de alkol ile oluştururduk.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu saf alkolü rahatça bulabileceğimiz bir ortam yok maalesef,eczanelerde bulunmuyor,rahatça ulaşabileceğimiz bir madde olsa formüllerimizi de alkol ile oluştururduk.
    Hocam peki tamamen saf alkol kullanmak sağlıklı olur mu ki,,,mesela 200 ml elseve de oluşturulacak losyonun kaç ml i saf alkol,,,kaç ml i elseve olmalı,,,malum saf alkol çok kurutuyor ve tahriş yapmaya meyilli özellikle hassas scalplar için,,,

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende temin ettiğim saf alkol varda o yüzden dedim,,,ama yine karışımın çoğunluğunu elseve ile yapıyorum,,ama alkol/elseve oranı ne olmalı ondan emin değilim,,,birde alkolü en başta mı katmalıyız,,,yoksa karışımı hazırlayıp süzüp kalan kısmamı ilave edeceğiz,,??

Sayfa 5/12 İlkİlk ... 34567 ... SonSon