Sayfa 4/12 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
116 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Ru58841 Kullanıcı Deneyimim

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uzman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu cok avantajlı bir durum ama elsevenin tek eksik yanı cok cabuk kuruması.
    İkinci bir durum da elseveyi artik eskisi gibi marketlerde bulunmamasi. İnşallah piyasadan kaldirmazlar.
    Emın değilim ama tahmınıme göre elseve spreyın üretımı durdurulmus olabılır. Marketlerın cogunda bulunmuyor artık dediğin gibi..

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ppg alkol filan uğraşmaya gerek yok hepsinde denedim elsevde mükemmel çözünüyor hızlı ve mükemmel çözünüyor bilginize...
    Bu mükemmel bir haber,, sırf bu kullanım kolaylığı sayesinde bile RU talepleri artar hocam...çok işimize gelir Elseve,,,Ayrıca @Requiem in de dediğ gibi saçları çok dolgun ve canlı gösteren başka bir ürün yok piyasada,,iyi ki tanışmışız Elsev le..

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @miracle hocam ru ile ilgili herhangi bir gelişme varmı. Çıkış,kalite artışı v.b.... Diğer yandan bir yabancı forumda okudum ru da da ilk baslarda dökülme olabiliyormuş.toplamda 1 ay olmadi zannedersem sizin.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @miracle hocam ru ile ilgili herhangi bir gelişme varmı. Çıkış,kalite artışı v.b.... Diğer yandan bir yabancı forumda okudum ru da da ilk baslarda dökülme olabiliyormuş.toplamda 1 ay olmadi zannedersem sizin.
    bu arada hocam ru ile ilgili irispride diye bir eleman var onun dışında diğer kullanıcılarada bakın herkes ona bakıp çok süper diyor benide tedirgin ediyor bu durum
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada hocam ru ile ilgili irispride diye bir eleman var onun dışında diğer kullanıcılarada bakın herkes ona bakıp çok süper diyor benide tedirgin ediyor bu durum
    Sarışın çocuğu diyorsun.zaten google ru ile ilgili birşey yazdığım zaman onun sonuçları kesin çıkıyor.
    Onun konusunu okudugumda çeviri ile tabi şahıs ru ile fin ayni anda kullanmış fakat dokulmeler devam etmiş.bir ara finasteridi bırakmış dökülmesinde de buna paralel olarak azalmalar meydana gelmiş.şahsın şuan ki halini bilmiyorum. Aslında hairlosshelp ve diğer yabancı forumlarda güncel yorumlarına rastliyorum.özelden yazmak lazim şimdiki durumu nasil diye.
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Hafif atmalar yapmış olabilir zaten benim genel saçlarda dökülme neredeyse sıfır sadece ince zayıf kısa yeni çıkışlarda oluyorsa oluyor dökülme bu da normal amacımız onları terminal yapıp dayanıklı hale getirmek. Benim uygulama sayısı günde bir ve 15 gün oldu olmadı gibi. Seyahatte pratik çözümlerle deam ettim bu nedenle aksadı. Bu sürede ise gözlemimden kaçmayan bir durum var ki o da tüylenme artışı. Bunun sebebi ru mu yoksa normal faz çıkışımı henüz bir şey diyemiyorum ama içimden bir ses ru farkı olduğunu söylüyor...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Selam Ru dan sonuçlar ne durumda varmı gelişmeler sizde ve ya piyasada losyon halinde sizi takip ediyorum yeni üye oldum forumu bastan assagi okudum cok şey öğrendim lakin yeni birisi olarak söylüyorum kafam çorba oldu onunda sebebi bir konu acilmis ornek ru diyelim fakat başka şeyler konuşuluyor buda insanı okurken sıkıyor siteden boş diyip cikabilir yada üye olmaya bilir herkes benim kadar sabirla okumaz sizden ricam bu karmasikligi toparlamak nacizhane fikrim . sizi takip deyim net bir tedavi halen bulunmuş değil söyle bir konu acilsa neler sac dökülmesini durdurur ne cikarir sizin losyondan beklentiler ne olmali resimler vs. Tek. Bir konuda olursa çok iyi olur bizde disardan biri olarak sıkılmadan bakabiliriz diye düşünüyorum elinize saglik site iyi ve bilgilerle dolu başarılar.
    Konu Benimaru tarafından (15.03.2015 Saat 12:44 ) değiştirilmiştir.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Benimaru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam Ru dan sonuçlar ne durumda varmı gelişmeler sizde ve ya piyasada losyon halinde sizi takip ediyorum yeni üye oldum forumu bastan assagi okudum cok şey öğrendim lakin yeni birisi olarak söylüyorum kafam çorba oldu onunda sebebi bir konu acilmis ornek ru diyelim fakat başka şeyler konuşuluyor buda insanı okurken sıkıyor siteden boş diyip cikabilir yada üye olmaya bilir herkes benim kadar sabirla okumaz sizden ricam bu karmasikligi toparlamak nacizhane fikrim . sizi takip deyim net bir tedavi halen bulunmuş değil söyle bir konu acilsa neler sac dökülmesini durdurur ne cikarir sizin losyondan beklentiler ne olmali resimler vs. Tek. Bir konuda olursa çok iyi olur bizde disardan biri olarak sıkılmadan bakabiliriz diye düşünüyorum elinize saglik site iyi ve bilgilerle dolu başarılar.
    http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html
    http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

Aydınlatıcı olmuştur umarım.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle, RU nun çözülmesi için ne gerekiyor? Herhangi bir minoxidil yeterli olur mu? Ben minoxil den sonra Arak minoxidil kullanmaya başlamıştım. Arak içinde de çözülür mü??

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Barret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle, RU nun çözülmesi için ne gerekiyor? Herhangi bir minoxidil yeterli olur mu? Ben minoxil den sonra Arak minoxidil kullanmaya başlamıştım. Arak içinde de çözülür mü??
    Ru58841 minox içinde çözünüyor hocam,ama ben bu spiroyu hiç bir şeyin içinde çözemedim ,bir minoxta denemedim,her maddeyi de minoxta çözmek doğru gelmiyor bana bakalım denemeye devam ediyorum.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 4/12 İlkİlk ... 23456 ... SonSon