Sayfa 3/9 İlkİlk 12345 ... SonSon
87 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: (Resimli)Pgd2 inhibitorü ceritizine(allerset) ile saç çıkışı

SaçımınDoktoru Üyesi adriano10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Androjen uyuşukluğu konusunda benzer seyleri anlatmaya çalıştım ortaya cikacak zamanla tum mekanizma bu arada voltaren kremde pgd2 inhibe ediyormuş krem kullananlara güzel bir alternatif azel keto voltaren karisim tek başına herseye yeter düşünebilirim...
    voltaren i bende biraz arastirdim ise yariyor diyenler var. voltaren sprey kullanilabilir. Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  voltaren-spray-spray-1-5730720.jpg
Görüntüleme: 575
Büyüklüğü:  34.4 KB (Kilobyte)
ID:	151

Moderatör LahmacuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    voltaren ağrı kesici olarak kullanılıyor bildiğim kadarıyla?
    Tedavim
    1) Avodart(Hergün)
    2) Minoxil (Akşam Hergün)
    3) Nizoral Şampuan(Haftada 4 Defa)

Alıntı LahmacuN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    voltaren ağrı kesici olarak kullanılıyor bildiğim kadarıyla?
    kas gevsetici ve romatizmal agrilar icin.

Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kas gevsetici ve romatizmal agrilar icin.
    allerji kesici ? Agri kesici ? Anti romatizmal ? Fungitler ? Dikkat ederseniz bu semptomlari ortadan kaldiran seyler ise yariyor ve bunlar dökülme mekanizmasinin ağrıları sizilari resmen vucut saç koklerinin galeyani ile sahte bir savaş çıkarıyor. ..

allerji kesici ? Agri kesici ? Anti romatizmal ? Fungitler ? Dikkat ederseniz bu semptomlari ortadan kaldiran seyler ise yariyor ve bunlar dökülme mekanizmasinin ağrıları sizilari resmen vucut saç koklerinin galeyani ile sahte bir savaş çıkarıyor. ..
    miracle, ayrica bir pgd2 inh. losyon yapma zamani gelmedi mi

Moderatör
    yalnız internette bu forumdaki grup kadar extrem alternatifleri bu kadar yogun takip eden yoktur sanırım Allah'ın izniyle iyi işler başaracagız İnşaallah

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla böyle yeni yeni şeyleri okudukça çok umutlanıyorum..ama anlamıyorum ben mi hata yapıyom ben mi yanlış yapıyom bir türlü verim alamıyorum.ama her zaman takipdeyim sizleri..

Moderatör
    Alıntı adriano10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle, ayrica bir pgd2 inh. losyon yapma zamani gelmedi mi
    pgd2 saç çıkmasını engelleyici pge destekleyici o yüzden vajinal kremle allerset uygun olabilir sanırım

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalnız internette bu forumdaki grup kadar extrem alternatifleri bu kadar yogun takip eden yoktur sanırım Allah'ın izniyle iyi işler başaracagız İnşaallah
    Bu bizim farkımız ve boyledr devam edecek tek eksigimiz tanıtım biraz daha taninalim herkes burada olacak arkadaşlar biraz daha emek zaman verildimi olacak inanın diger mecralar çöplüğe dönmüş hani degerli emeğini yemem yazanlarin ama o onde giden egosu sisik cahiller millete resmen gem vurmuş ne bir yenilik ne bir alternatife yer vermişler oyle hale gelmiski biz istedigimiz zaman biz hazir olduğumuz anda ilerleyebilirsiniz dediler resmen...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu sayfada iş var ayrıca o romatizmal hastalıklar için olan ilac immunal sisteme zarar vermez mi? Saç çıkarayım derken sağlıktan da olmamak lazım

Sayfa 3/9 İlkİlk 12345 ... SonSon