Alıntı Invincible Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ona daha zaman var.Neden?

Çünkü daha ne kadarlık inhibe etmek gerektiğini, hangi ilaçların ne oranda inhibe ettiğini bilmiyoruz.

Ha bunu deneye yanıla yapamaz mıyız? bittabi yapabiliriz ama şu an 2 tane losyonumuz var ve çoğu kişi bunlardan birini ya da ikisini birden kullanıyor.

Üstte yazdıklarımı bulabilmek için yanında hiçbir şey kullanmadan denenmeli, peki kim yapabilir bunu şu an?

Fotoğraflı ve bilimsel kanıtlat olsa da şu an kimsenin bunu deneyebileceğini düşünmüyorum.

Ha biz şimdilik ne yapabiliriz, pgd2 inhibitör ilaçlarından losyonlara katabiliriz ama pgd2 inhibe eden bir losyon yapmak şimdilik çok zor görünüyor.
Katılıyorum zaten losyon ve senin dutas minox karışımda başarıyı ve popülariteyi sağlayan denememiz sonuç almamız ve bunu belgelememizdi. Bu o kadar önemli ki taaa gidip binler km uzaktata yaşayın adamların resmi ile konu açıyoruz evet bu durumda yeni öncüler gerekiyor arkadaşlar. Ama ben açıkcası yakında losyon vs olmadan bunlarla saçımı korumaya çalışacağım bir başlık açabilirim bakalım zaman ne gösterir.