Sayfa 7/9 İlkİlk ... 56789 SonSon
87 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: (Resimli)Pgd2 inhibitorü ceritizine(allerset) ile saç çıkışı

Banned
    Eskiden aspirinler söğüt ağacından yapılırdı ve çok faydalıydı... şimdi sentetik aspirinler var maalesef. Ancak orijinal söğüt ağacından yapılmış olan aspirinlere ulaşılabilir mi bilmiyorum. Eğer ulaşabilirsek çok artısı olur...

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Leo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aspirin pdg2 ve pge yi mi inhibe ediyor yoksa başka yararlı şeylerdemi inhibe ediyor sorun sadece pge ise aslına dermaroller var nane yağı var kafaya masaj var kafein var bunlarla o pge yi geri döndürebiliriz die düşünüyorum.
    bu konuda Miracle bizi aydınlatırsa ben denemeyi düşünüyorum ama şu anda 1 aylık seti kullanıyorum bi 5 ay daha deneyip sonucu görmem lazım ama aspirin olayını öğrenelim cepte dursun çünkü bende dht bloklayan etkenler etki yapmadı ama pdg2 çok iyi gidiyor maşallah.Arada tedaviler arasında geçiş yapmak iyidir bence
    Benimde merak ettiğim bir konu herhangi bir cox inhibitörü ile birlikte pge2 arttıran bir etken aynı anda kullanılabilir mi mesela aspirin ve hint yağı gibi.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde merak ettiğim bir konu herhangi bir cox inhibitörü ile birlikte pge2 arttıran bir etken aynı anda kullanılabilir mi mesela aspirin ve hint yağı gibi.
    Bnm suanki tedavim bu zaten 7 ml elseve bir adet 0.5gr aspirin bir parca karbonat 0.5ml dmso 10 damla hint yagi tam bir aydir uyguluyorum kasinti yaglanma yok sebum oksidasynu ortadan kalkti ama saclarda uzama yok cok az sabitlendi resmen

5 ay sonrasına ben deneyeceğim ama benim öğrenmek istediğim aspirin yararlı olan neyi inhibe ediyor örnek pge yi engelliyor buda saçın uzamasına engel ozaman saç uzamasını teşvik eden bir madde ile karıştırıp kullanacağım ama yararlılardan bahsedilen ne onu bilmek lazım
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 1. Hafta
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 + 30 Damla Nane Yağı (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 2. Hafta
    Dermaroller Haftada 1
    1 Saat Scalp Masaj 2 Günde 1

Önceki Tedavilerim;

10 Ay: Keto + Azelaik Asit + Çinko + B6 + Folik Asit + Elseve karışımlı krem
    1 Ay: Ru
    Düzensiz: Çeşitli yağlar vitamin ampülleri sıgır iliği v.s

5 ay sonrasına ben deneyeceğim ama benim öğrenmek istediğim aspirin yararlı olan neyi inhibe ediyor örnek pge yi engelliyor buda saçın uzamasına engel ozaman saç uzamasını teşvik eden bir madde ile karıştırıp kullanacağım ama yararlılardan bahsedilen ne onu bilmek lazım
    Pge2 de dahil pgd2'ninde üretilme sürecini yani cox inhibe ediyor diye biliyorum pge2 çok önemli bir büyüme uyarıcı pgd2 kalsifikasyona ve dökülmeye yol açıyor cox inhibe edip pge2 arttırmak çok işe yarıyor seti ve cell bu yüzden güçlüler.

Ozaman cox=pdg2 + pge demek yanlış olmaz.

Apirin+Elseve+Lumigan+Nane Yağı(mentol) şeklinde bir karışım denemek mantıklı olur gibi geldi bana

Joker senin önereceğin başka büyüme uyarıcı varsa tavsiyede bulunabilir misin?
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 1. Hafta
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 + 30 Damla Nane Yağı (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 2. Hafta
    Dermaroller Haftada 1

Önceki Tedavilerim;

SaçımınDoktoru Üyesi
    Biotin maya ve asprinlede saçlar çok daha hızlı uzar,ister için ister sürün. ben losyonlarin daha çabuk etki ettiğine inanıyorum kendim için söylüyorum. Kendi konumdada anlattim oral ilaç yok asla.

Ozaman cox=pdg2 + pge demek yanlış olmaz.

Apirin+Elseve+Lumigan+Nane Yağı(mentol) şeklinde bir karışım denemek mantıklı olur gibi geldi bana

Joker senin önereceğin başka büyüme uyarıcı varsa tavsiyede bulunabilir misin?
    Cox inhibitörü yanında pge2 arttırmak nasıl çalışır bilmiyorum ama sabah güçlü anti inflamatuar losyon akşamda pge2 arttıracak bir losyon yapılabilir basitce pge2den faydalanmak için.

Çiçek hanım Biotin solgarın aldım onu losyon olarak eritemedim siz nasıl bi çare buldunuz?
    Dermaroller Haftada 1

Önceki Tedavilerim;

SaçımınDoktoru Üyesi ultaran38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaklaşık 3 haftadır aspirini kullanıyorum ben memnunum tavsiye ederim. pge için ise hint yağı kullanmayı düşünüyorum. dengelemiş olurum bu surette.

Sayfa 7/9 İlkİlk ... 56789 SonSon