Sayfa 6/9 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
87 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: (Resimli)Pgd2 inhibitorü ceritizine(allerset) ile saç çıkışı

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle hocam zamanında çok diyordu aspirini eritip kafada kaşınan bölgeye sürün diye yararı var
    -15 Günde 1 PRP
    -Runis Saç Bakım Losyonu Hergün
    -Dermaroller 15 günde 1
    -Zinco Hapı Hergün
    -Ketoral Şampuan 3 günd bir
    -Zeytinyağlı Defne Sabunu

Banned
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aspirin yararli olanlarida hallediyor fazla hortlamiyin
    Tosun hocam, zararlı olanın yararlı olana baskın gelmesinden dolayı bugün burada değil miyiz ki zaten ? Ne kadar inhibe ettiğini bilmiyoruz ama eğer 10 birimlik bir örnekte 3 birim yararlı 7 birim zararlı inhibe ediyorsa yine razıyız.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tosun hocam, zararlı olanın yararlı olana baskın gelmesinden dolayı bugün burada değil miyiz ki zaten ? Ne kadar inhibe ettiğini bilmiyoruz ama eğer 10 birimlik bir örnekte 3 birim yararlı 7 birim zararlı inhibe ediyorsa yine razıyız.
    Hocam olayı büyütüp hayatda bile aslında yarar zarar dengesini korumaya dikkat etmiyormuyuz yediğimiz besinlerde bile yarar zarar ilişkisi var. bence saç dökülmesi tedavisinde sorun aynı çözüm aynı. Kişi kendini tanımlayıp kişiye özel bir tedavi çıkarmalı görüşünü taşıyorum. uzun zamandır geniş kapsamlı detaylı bir yazı bekliyorum miracle abiden. çoğu şeyi rayına oturtdu ama derleyip toparlayıp kim nerede nasıl bir tedavi uygulaması lazım şeklinde bir yazı yazması lazım. Belki bu insanları biraz araştırmadan alıkoyacak ama herkes için güzel olur.
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allerseti ne kadar kullanıyoruz hocam ? miracle losyonun içine atmayı düşünüyorum olurmu sizce

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Eyyup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allerseti ne kadar kullanıyoruz hocam ? miracle losyonun içine atmayı düşünüyorum olurmu sizce
    allerseti nasıl aldınız?reçetesiz satılmıyor artık ben alamadım

Aspirin pdg2 ve pge yi inhibe ediyor dimi yani yararlılarıda inhibe ediyor derken pge den bahsediyoruz sanırım. ozaman şöyle bişey yapılamazmı aspirin ile %86 pdg2 inhibe edilir pge için lumigan damla, nane, mentol v.b kullanarak aspirinin olumsuz etkisini geri çeviremez miyiz?
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 1. Hafta
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 + 30 Damla Nane Yağı (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 2. Hafta
    Dermaroller Haftada 1
    1 Saat Scalp Masaj 2 Günde 1

Önceki Tedavilerim;

10 Ay: Keto + Azelaik Asit + Çinko + B6 + Folik Asit + Elseve karışımlı krem
    1 Ay: Ru
    Düzensiz: Çeşitli yağlar vitamin ampülleri sıgır iliği v.s

SaçımınDoktoru Üyesi
    Birçok şey deneyip dökülme durmuyorsa birde aspirini deneyin, nasıl bir ilaç anında kesiyor dökülmeyi,tam bir aydır kullanıyorum,bebe asprini, yada 100 mg lik asprin deneyin, asprini losyona da koyabilirsiniz ben bazen losyonda bazen içiyorum, ama coxlar ne olcak derseniz onu Miracle cevaplasin sorun bence pgd2, bunu inhibe ettiğimde günlük dokulmuyor, sadece saçımı 4. Günde yikadigimda 30 kadar filan dökülüyor, Miracle bu konu üzerinde biraz dursak

Banned
    Asıl soru şu asprin ne kadar pgd2 ve pge inhibe ediyor?

Alıntı çiçek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birçok şey deneyip dökülme durmuyorsa birde aspirini deneyin, nasıl bir ilaç anında kesiyor dökülmeyi,tam bir aydır kullanıyorum,bebe asprini, yada 100 mg lik asprin deneyin, asprini losyona da koyabilirsiniz ben bazen losyonda bazen içiyorum, ama coxlar ne olcak derseniz onu Miracle cevaplasin sorun bence pgd2, bunu inhibe ettiğimde günlük dokulmuyor, sadece saçımı 4. Günde yikadigimda 30 kadar filan dökülüyor, Miracle bu konu üzerinde biraz dursak
    Bir çok kişiye önerdim çiçek hanım ama ne yazık ki inanç olmayınca başarı olmuyor 2. gün rafa kalkıyor pge2 de gidecekmiş diye bir ön kabulle temkinli yaklaşıldı her zaman dedim negatif unsurlar hep pozitif unsurdan güçlüdür.
    Konu Miracle tarafından (12.04.2017 Saat 00:35 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

aspirin pdg2 ve pge yi mi inhibe ediyor yoksa başka yararlı şeylerdemi inhibe ediyor sorun sadece pge ise aslına dermaroller var nane yağı var kafaya masaj var kafein var bunlarla o pge yi geri döndürebiliriz die düşünüyorum.
    bu konuda Miracle bizi aydınlatırsa ben denemeyi düşünüyorum ama şu anda 1 aylık seti kullanıyorum bi 5 ay daha deneyip sonucu görmem lazım ama aspirin olayını öğrenelim cepte dursun çünkü bende dht bloklayan etkenler etki yapmadı ama pdg2 çok iyi gidiyor maşallah.Arada tedaviler arasında geçiş yapmak iyidir bence
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 1. Hafta
    300mg Seti + 30ml Elseve + 1 adet Diane35 + 30 Damla Nane Yağı (6 Günlük Losyon) Sabah Akşam 2. Hafta
    Dermaroller Haftada 1
    1 Saat Scalp Masaj 2 Günde 1

Önceki Tedavilerim;

10 Ay: Keto + Azelaik Asit + Çinko + B6 + Folik Asit + Elseve karışımlı krem
    1 Ay: Ru
    Düzensiz: Çeşitli yağlar vitamin ampülleri sıgır iliği v.s

Sayfa 6/9 İlkİlk ... 45678 ... SonSon