Sayfa 1/4 123 ... SonSon
33 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: minoxil-dutasterid tedavisi yaş 19

minoxil-dutasterid tedavisi yaş 19

herkese hayırlı günler, başlıkta belirttiğim gibi yaşım 19 dökülmem 1 sene kadardır sürüyor. seyrelmeler 6 ay gibi bir süredir gözüme çarpmakta. daha önce ocaktan başlayıp mayısa kadar bi finasterid(günde 1mg) ve minoxil tedavim olmuştu. yeni saç çıkışlarını henüz gözlemlemiştim ki kabuklanma problemi ciddi bi aşamaya gelince bırakmak zorunda kaldım. 5 temmuzda saçları sıfıra vurup tedaviye minoxil-finasterid(proscar) kullanarak başladım. 1. ay dolmuş durumda bugün. bugünden itibaren dut+min tedavisine başladım oral olarak proscar 0.25mg almaya bi süre devam edecem agresif dökülme yaşadığım için, gelişmeleri paylaşırım elimden geldiğince. saçlarımı sık sık kestiğim için paylaşacağım fotoğraflarda saçlar kısa. fotoğraflar güncellenecektir. herkese hayırlı şifalar.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  1081711_10201367325384785_1738263716_n.jpg
Görüntüleme: 218
Büyüklüğü:  94.0 KB (Kilobyte)
ID:	130 tepe bölgesi

Resmin ismi:  10596068_10201367325184780_990420881_n.jpg
Görüntüleme: 216
Büyüklüğü:  50.2 KB (Kilobyte)
ID:	131 ön bölge ve şakaklar

Resmin ismi:  10592458_10201367325224781_1405289497_n.jpg
Görüntüleme: 215
Büyüklüğü:  85.4 KB (Kilobyte)
ID:	132 vertex bölgesi
    Konu punishe tarafından (05.08.2014 Saat 17:34 ) değiştirilmiştir.

Moderatör
    yaşımız aynı takipteyim fakat şu an yan etki vs yoksa proscara 1 hafta felan sonra basla önce bi min+duttan yan etki görecek misin onu görürüz yaşımız aynı oldugundan min+duttan yan etki görmezsen benim için çok fazla anlamı olacak

yalnız ben proscarı 6 ay gibi bi süredir kullanıyorum zaten. herhangi bir yan etkisi olmadı.benim için önemli olan birlikte kullanılınca yan etki olup olmaması
    Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaşımız aynı takipteyim fakat şu an yan etki vs yoksa proscara 1 hafta felan sonra basla önce bi min+duttan yan etki görecek misin onu görürüz yaşımız aynı oldugundan min+duttan yan etki görmezsen benim için çok fazla anlamı olacak

Moderatör
    Alıntı punishe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalnız ben proscarı 6 ay gibi bi süredir kullanıyorum zaten. herhangi bir yan etkisi olmadı.benim için önemli olan birlikte kullanılınca yan etki olup olmaması
    oran proscar yan etki yapmadıysa topikal dut yapmaz bence ama sen min+duttan yan etki görürsen buraya ve min+dut konusuna yaz lütfen geçmiş olsun başarılar

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oran proscar yan etki yapmadıysa topikal dut yapmaz bence ama sen min+duttan yan etki görürsen buraya ve min+dut konusuna yaz lütfen geçmiş olsun başarılar
    gelişmeleri paylaşıcam teşekkür ederim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saçlarını hep 3 numarada tut ve resimlerini her hafta çekip değerlendir bence. Daha iyi analiz yaparsın.

Alıntı xLs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçlarını hep 3 numarada tut ve resimlerini her hafta çekip değerlendir bence. Daha iyi analiz yaparsın.
    şuan 3 numaradan kısa. tedavide belli bi aşamaya gelinceye kadar kısa tutmayı düşünüyorum. üstelik tedavi uygulamak çok daha kolay oluyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Evet. Bende keşke 3 yapabilsem. Uzun saçla 2 yıldır tedavi yapmaya çalışıyorum.

dökülme konusunda büyük bi fark olacağını düşünmüyorum kısaltırsan. uzun saçı taraması bakımı vs köklere zarar verebiliyor bu da dökülmeyi arttırıyor bi derece. kafa şekli olarak tuhaf durmadığı için ben çabuk alıştım

Temel rezervin güzel tedavi ile çok başarılı yerlere gelecek ileriki yılardaki potansiyel kayıplarının önünü keseceksin başarılar

Sayfa 1/4 123 ... SonSon