9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Tepelerde Seyrelme Problemi

SaçımınDoktoru Üyesi cgr159 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tepelerde Seyrelme Problemi

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar ..
    Yaşım 23.. Yaklaşık 5 yıldır saç dökülmesi yaşıyorum yaklaşık 6 aydır falan proscar kullanıyorum 5mg..
    Onun dışında 20 gün önce Miracle Losyona başladım .. ELSEVE Arginin içine 2 adet Diane35, 1 adet aldactone attım.. Sitede gördüğüm kadarıyla aldactone'yi daha fazla kullanan arkadaşlarım var 2.ay bende mi öyle yapsam diye düşünüyorum ama sizinde fikirlerinizi sormak istedim bana önerebileceğiniz birşeyler eminim ki vardır .. Şimdiden yapacağınız yardımlar için teşekkür ederim .. RESİMLER BUGÜNE AİTTİR ..

Dianeyi 1 kutu aldactone u 2 ya da 3 kutu yapın bir sonraki losyonda.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dianeyi 1 kutu aldactone u 2 ya da 3 kutu yapın bir sonraki losyonda.
    hocam bu yeterli olacak mıdır yoksa başka bişey kullanmama da gerek var mı sizce ?

sonra ki tertipte bende bu şekilde uygulayayım o zaman çünkü benim vertex acayip sıkıntılı.

Alıntı cgr159 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bu yeterli olacak mıdır yoksa başka bişey kullanmama da gerek var mı sizce ?
    Yeterli olmassa doz artırılabilir önce bir kullanın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5 mg finas gereksiz fazla 1 mg yap onu

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeterli olmassa doz artırılabilir önce bir kullanın.
    tamam hocam bu şekilde kullanmaya başlarım .. Yardımınız için teşekkür ederim ..

Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 mg finas gereksiz fazla 1 mg yap onu
    Haklısınız kesinlikle 1 mg düşürmem gerekiyor.. bundan sonra hapı iki parçaya bölüp bu şekilde kullanacağım yoksa saç kazanalım derken başka şeylerden olmayalım

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=cgr159;13064]Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar ..
    Yaşım 23.. Yaklaşık 5 yıldır saç dökülmesi yaşıyorum yaklaşık 6 aydır falan proscar kullanıyorum 5mg..
    Onun dışında 20 gün önce Miracle Losyona başladım .. ELSEVE Arginin içine 2 adet Diane35, 1 adet aldactone attım.. Sitede gördüğüm kadarıyla aldactone'yi daha fazla kullanan arkadaşlarım var 2.ay bende mi öyle yapsam diye düşünüyorum ama sizinde fikirlerinizi sormak istedim bana önerebileceğiniz birşeyler eminim ki vardır .. Şimdiden yapacağınız yardımlar için teşekkür ederim .. RESİMLER BUGÜNE AİTTİR ..

proscardan aldığınız etki/yanetki ne durumda acaba?

Alıntı eplerenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    proscardan aldığınız etki/yanetki ne durumda acaba?
    açıkca söylemek gerekirse fazla bir yan etki aldığım söylenemez .. Ama saçıma olumlu anlamda etki ettiğini düşünüyorum çünkü saçım bu resimlerden daha kötü durumdaydı dökülme konusunda falan baya azalma oldu bu bakımdan etkiliydi diyebilirim ..