Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon
72 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Minoxil Döngü Döneminde Ne Yapmalıyız?

Yeni Üye
    Elseve ürününü bulana kadar Minoxil Kullanıcam heralde ciddi kafamı karıştırdı burası

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle kullananlar günde bir kullanıp günü diğer uygulamasını salisilik asit ya da emu kantaron üzüm çekirdeği yağı kullanabilirler günde hormonlarınızı uzun vade de kötü etkileyebilir hatta hafta da bir kaç güne düşürebilirsiniz.
    Salisilik asit olarak aspirinli bir losyon olabilir mi hocam
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle kullananlar günde bir kullanıp günü diğer uygulamasını salisilik asit ya da emu kantaron üzüm çekirdeği yağı kullanabilirler günde hormonlarınızı uzun vade de kötü etkileyebilir hatta hafta da bir kaç güne düşürebilirsiniz.
    miracle hocam ben günde 1 defa miracle losyon kullanıyorum uyumadan önce.yani hergün kullanırsanız size ilerde sorun mu yaratır diyorsunuz yoksa ben mi yanlış anladım

Yeni Üye
    İyi günler arkadaşlar;
    2 yildir minoxidil kullanıyorum. Döngü dönemimde bu sefer sakal ve kaşlarimdanda dökülmeler (asiri degil)oluyor.Başına boyle bir sey gelen var mi ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    2 ay oldu minoxa tekrar başladım, inanılmaz bir dökülme yaşıyorum, 1 er gün arayla kullanıyorum, bir gün sürüyorsam diğer gün sürmüyor bir sonraki gün sürüyorum, bu şekil kullanan varmı? yoksa hergün mü kullanayım, 2010 yılında başladığımda hergün 1 kere kullanmıştım ve çok güzel sonuç almıştım ilk 6 ay,sonraları 3 günde bire indirdim, daha sonra 4 günde bir, sene 2018 tekrar başladım birer gün arayla doğru bir kullanım mı sizce?

selamlar,

yaklaşık 2 yıldır minoxil kullanıcısıyım. düzenli olarak hiç aksatmadan kullandım diyebilirim. ancak son 1 yıldır saçlarımda sürekli olarak geriye gidiş var ve durduramıyorum. ilk etkilerini gördükten sonra saçlarımın gürleştiğini yeni saçların çıktığını ve güçlendiğini gördüm. ardından yavaş yavaş yeni saçlarla birlikte var olanı da götürmeye başladı son bir yıllık süreçte. artık ilacın saçımda tutmadığını hissedebiliyorum. benim gibi hisseden arkadaşlarda hayli fazla. ne yapmak gerekli bu döngü illetinden kurtulmak için? yardımlarınızı rica ederim. sevgiler.

Alıntı turanium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selamlar,

yaklaşık 2 yıldır minoxil kullanıcısıyım. düzenli olarak hiç aksatmadan kullandım diyebilirim. ancak son 1 yıldır saçlarımda sürekli olarak geriye gidiş var ve durduramıyorum. ilk etkilerini gördükten sonra saçlarımın gürleştiğini yeni saçların çıktığını ve güçlendiğini gördüm. ardından yavaş yavaş yeni saçlarla birlikte var olanı da götürmeye başladı son bir yıllık süreçte. artık ilacın saçımda tutmadığını hissedebiliyorum. benim gibi hisseden arkadaşlarda hayli fazla. ne yapmak gerekli bu döngü illetinden kurtulmak için? yardımlarınızı rica ederim. sevgiler.
    Güçlü etkenlerle iyi bir tedavi oturtup minoxidil boşluğunu doldurup üzerine de koyacak bir yol izlemeniz gerekiyor bu süreçte minoxidili hemen bırakmayıp yerine iyi bir booster ı koyarak kademeli bırakmayı planlamalısınız en azından ppg içermeyen bir mimoxidil (saf ya da köpük form) kullanmalısınız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Güçlü etkenlerle iyi bir tedavi oturtup minoxidil boşluğunu doldurup üzerine de koyacak bir yol izlemeniz gerekiyor bu süreçte minoxidili hemen bırakmayıp yerine iyi bir booster ı koyarak kademeli bırakmayı planlamalısınız en azından ppg içermeyen bir mimoxidil (saf ya da köpük form) kullanmalısınız.
    Miracle bey,

booster olarak tavsiyeniz nedir? cell, set,kafein yada ru'dan hangisi? bu arada ppg içermeyen saf mino için kontenjanınız var mı? seboroik dermatit rahatsızlığım mevcut olduğundan kepeklenme sorunu son zamanlarda minoxille birlikte artmış durumda. yardımlarınızı rica ederim.

sevgiler.

Yeni Üye
    Alıntı turanium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle bey,

booster olarak tavsiyeniz nedir? cell, set,kafein yada ru'dan hangisi? bu arada ppg içermeyen saf mino için kontenjanınız var mı? seboroik dermatit rahatsızlığım mevcut olduğundan kepeklenme sorunu son zamanlarda minoxille birlikte artmış durumda. yardımlarınızı rica ederim.

sevgiler.
    aynı sorunun cevabını ben de çok merak ediyorum @miracle hocam.

Kaç gün sürüyor döngü

Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon