Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
72 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Minoxil Döngü Döneminde Ne Yapmalıyız?

minoxil içine 1 kutu proscar ezip eklesek nasıl olur? Deneyenler olmuştur mutlaka ya da çok mu alakasız?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hisoka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minoxil içine 1 kutu proscar ezip eklesek nasıl olur? Deneyenler olmuştur mutlaka ya da çok mu alakasız?
    Güzel fikir

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sadece minox kullanıyorsanız geriye gidiş kaçınılmaz dır . döngü felan hikâye gerçekten döngü olsa omur boyu kullanırım döner durur saçlarında hep olur .
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saçlarını androjenlern baskısından kurtarirsan n döngü diye tabir ettiğimiz geriye gidiş olmayacaktır .
    Yeniden proscar07.01.2015 haftada iki 1/8 destek tedavi sacı canli gosteriyor .
    İki gunde bir aksam minox pakdouru
    12/12/2015Miracle losyon sadece aksam 3kutu diane 2 kutu aldactone 5 gr toz spiro zytrec damla bemix bepanten ampul
    Haftada iki nizoral
    Dermaroller 540 igne 1.00 mm kafam estikce
    Defne sabunu
    Pharmaton 01/02/2016 haftada iki
    Yaki otu nane dutasderide losyon gunde bir
    Hp bioatin 5 mg hergun
    Azelderm ketoral acnelyse ve toz spiro karisimi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bana kalsa kimse minoxu ana tedavisi olarak kullanmasin 3 tel sac cikarip 5 tel geri aliyor benim anladigim bir nevi minoxa bulastiginiz an ipotek ediyorsunuz saclarinizi onun yerine dutasterid oral alsaniz daha iyi hem elimizde miracle losyon ve bicok bitkisel tedavi ornegi var yani bu siteyi bilipte hoppala direk minoxa dalmak cok abes geliyor bana

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zavkvavk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana kalsa kimse minoxu ana tedavisi olarak kullanmasin 3 tel sac cikarip 5 tel geri aliyor benim anladigim bir nevi minoxa bulastiginiz an ipotek ediyorsunuz saclarinizi onun yerine dutasterid oral alsaniz daha iyi hem elimizde miracle losyon ve bicok bitkisel tedavi ornegi var yani bu siteyi bilipte hoppala direk minoxa dalmak cok abes geliyor bana
    Sadece minox kesinlikle döngü yapabilir ama antiandrojenle kullanıldığında bunu minimuma çekebilir. Benim 1 ay önce felan ufak minox kılları dökülüyordu ama şuan 0 o kadar salliyom silkeliyom yok yani gelmiyor. Tabi ekmek şeker felan da bıraktım bu sure zarfında.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece minox kesinlikle döngü yapabilir ama antiandrojenle kullanıldığında bunu minimuma çekebilir. Benim 1 ay önce felan ufak minox kılları dökülüyordu ama şuan 0 o kadar salliyom silkeliyom yok yani gelmiyor. Tabi ekmek şeker felan da bıraktım bu sure zarfında.
    hocam bende sanırım döngüdeyim ne yapmam lazım miracle kullanıyorum ama dökülme fazla

Yeni Üye
    Minoxil aldım daha yeni kutusunu açmadım daha buradakileri okuyunca boşu boşuna para verdim gibi hissediyorum !

Arkadaşlar bende Miracleye başlamak istiyorum ama bu Elseve ürününü bulamadım ben edirnede !

Elseve yerine garnier kullanmanızı öneririm. Elseve çabuk kuruyor.
    Miracle losyon sabah-akşam (1 kutu aldactone, yarım kutu diane 35, 1 dekort ampul)
    Minoxidil akşam
    Biotin-sabah, omega 3-gece

Yeni Üye
    Alıntı schirip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elseve yerine garnier kullanmanızı öneririm. Elseve çabuk kuruyor.
    Garnier'in hangi ürünü kardeşim aynı etkiyi yaparmı ?

Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon