Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
72 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Minoxil Döngü Döneminde Ne Yapmalıyız?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı fatma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    acaba ben minoksili bıraktım diye saçlarım dökülüyor olabilir mi? 5 yıl kullandım son 2 yıl 3 günde bir bir kere uyguluyordum. bırakalı 2 ay oldu ama miracle losyona halen devam o da 8 ay oldu gayet iyi sonuçlar aldım hatta tutam tutam çıktı ama dökülüyor işte günde 50/80 civarı. ilk miracle losyona başladığımda bu mucize demiştim ilk sürdüğüm an yağlanmayı kesti ilk hafta yanılmıyorsam dökülmeyi de kesti hiç dökülmüyordu 5 ya da 6 ayda dökülme başladı napsak bilemiyorum minoxili yeniden kullanmak istemiyorum tek neden o olabilir mi? minoxu bırakıp böyle dökülme yaşayan varmı?
    miracle losyon ile cikan saclariniz diger saclariniza oranla daha kisadir herhalde.Bundan yola cikarak dokulen saclarinizin losyonla elde ettikleriniz mi yoksa diger diger saclar mi?Minoxidilin etkiside olmasi muhtemel gunde bir uygulayinca bile tam etki etmiyordu dokulmeme.Birakincada ucup gitti tum kazandiklarim mecburen yeniden basladim.Kadinlarin losyonlara tepkisiyle erkeklerinki farkli oluyor.Miracle losyon kadinlarda daha hizli ve daha cok etki ediyor.Hormon yapimizin farkli olmasindan dolayi.Minoxu iki hafta felan kullanin bence dokulme kesiliyor mu?Bakarsiniz burdan dogru sonuca varabilirsiniz.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dedigin gibi yapiyorum tekrar minoxa basladim bakalim ne gibi degisiklikler olucak eger minoxtan ise %80 ondan kimse birakmasin en azindan haftada 2 veya 1 devam etsinler hakikatten şok dökulme yasiyorum buyuk kucuk hatta 1cm bile olan saclar dokuluyor.minoxu nerden temin ediyorsunuz dg firmasi pahali link verebilecek arkadaslar varmi kullanipta memnun olan orginal oldugundan suphesi olmayan.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhaba arkadaşlar şakaklarımda minoxil kullanmak istiyorum şakaklarım seyreldi ve geriledi oralarda kullanmak istiyorum fakat bu döngü olayı vs kafamı karıştırıyor olan saçlarımı kaybetmekten korkuyorum.Daha kötüsü olabilirmi ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Minoxil kesinlikle dökülmeyi geciktiriyor arkadaşlar. 2-2.5 yıl kullandım minoxili bende de döngü oldu sürekli saçım geriye gidiyordu ancak yavaş bir şekilde ilerliyordu dökülmem. Dedim minoxil bir işe yaramıyor bırakiyim, olan o zaman oldu. 2 ay içinde yaklaşık 1-1.5 yıllık saç kaybettim gören noldu sana demeye basladı.1 yıldır görmeyen arkadaşım hastalık mı geçirdin sen diye sordu. Şuan işte cellegance ile geri getirmeye çalışıyorum, şok dökülmeden korktugum içinde geri başlayamıyorum minoxa. Zaten kafamda pek bir şey kalmadı. Siz siz olun başladıysanız döngüyü falan boşverin bıkmadan devam edin minoxa.

Banned
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minoxil kesinlikle dökülmeyi geciktiriyor arkadaşlar. 2-2.5 yıl kullandım minoxili bende de döngü oldu sürekli saçım geriye gidiyordu ancak yavaş bir şekilde ilerliyordu dökülmem. Dedim minoxil bir işe yaramıyor bırakiyim, olan o zaman oldu. 2 ay içinde yaklaşık 1-1.5 yıllık saç kaybettim gören noldu sana demeye basladı.1 yıldır görmeyen arkadaşım hastalık mı geçirdin sen diye sordu. Şuan işte cellegance ile geri getirmeye çalışıyorum, şok dökülmeden korktugum içinde geri başlayamıyorum minoxa. Zaten kafamda pek bir şey kalmadı. Siz siz olun başladıysanız döngüyü falan boşverin bıkmadan devam edin minoxa.
    ya da minoxa alışmış saçlar bırakınca eskisinden daha kötü bir şekilde dökülüyor da olabilir mi ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya da minoxa alışmış saçlar bırakınca eskisinden daha kötü bir şekilde dökülüyor da olabilir mi ?
    Benide o düşündürüyor hayat işte bakarsın 1-2 ay kullanamayız sonra berbat olmasın saçlar.

Moderatör
    Alıntı DoktorCan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zamanında ilk miracle kullanıp sonra heyecan yapıp minoxuda kattım.1-2 ay icerisinde sakaklarım daha seyreldi sonra kıllanmalar cogaldı tabi.3 ay devam ettıkten sonra minoxun deriyi soyma carpıntı yanetkılerınden dolayı bıraktım.Sadece miracle dermarroller vs. devam ettım sakakların toparlanması zor oldu ama %85 civari saclarım geri gelmişti.Minoxu cok acıklıgı olanlar ıcın önerıyorum ben 0'dan baslayanlara kısa sürede toparlamak adına avodartla kullanılabılır yanında anti androjen anti pgd2 ile.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Şu minoxsil tamam saç çıkarıyor eyvallah,çıkan saç döngü olayına girebiliyor tamam,ama benim merak ettiğim mevcut sağlam saçımı güçlendirip korumak için kullunabilir miyim acaba ? Sağlam saçı da döngüye sokar mı ? Bıraktığında mevcut sağlam saç daha kötü hal alır mı ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı hayal00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu minoxsil tamam saç çıkarıyor eyvallah,çıkan saç döngü olayına girebiliyor tamam,ama benim merak ettiğim mevcut sağlam saçımı güçlendirip korumak için kullunabilir miyim acaba ? Sağlam saçı da döngüye sokar mı ? Bıraktığında mevcut sağlam saç daha kötü hal alır mı ?
    mevcut sacida guclendirir kalinlastirir sac tellerinizi damar genisletici oldugu icin sac koku cok daha fazla kanlanacak ve guclenecek.Mevcut sacinizida donguye sokar.Hizlandirir ama olani dokmez.Zarar vermez omrunu tamamlamis saclar kokten ayriliyor yeni sac uretiliyor dongu muhabbeti bu.Biraktiginizda cikmis olanlar dokulur birde losyon sayesinde dokulmemis olanlar dokulur.Koruma amacliysa gunde bir kere ve haftada iki gun ara vererek kullanin donguyu azaltmasi muhtemel care bu
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mevcut sacida guclendirir kalinlastirir sac tellerinizi damar genisletici oldugu icin sac koku cok daha fazla kanlanacak ve guclenecek.Mevcut sacinizida donguye sokar.Hizlandirir ama olani dokmez.Zarar vermez omrunu tamamlamis saclar kokten ayriliyor yeni sac uretiliyor dongu muhabbeti bu.Biraktiginizda cikmis olanlar dokulur birde losyon sayesinde dokulmemis olanlar dokulur.Koruma amacliysa gunde bir kere ve haftada iki gun ara vererek kullanin donguyu azaltmasi muhtemel care bu
    hocam cıkan sacların hepsiyle döngüyle birlikte hep berabermi dökülür yoksa bazılarımı birde azaltmak cidden care olurmu uğraşıyoruz cıkanlar dökülüyor cok kotu oluyor insan

Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon