4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Fixplant'ın Zararı varmıdır ??

Post Fixplant'ın Zararı varmıdır ??

Arkadaşlar tedavi sürecime başlacağım miracle losyon ile minox+dus losyonunu sabah akşam kullanacağım ancak tepe bölgesindeki ve şakaklarda ki seyreklik beni rahatsız ettiği için fixplant kullanıyorum bu losyonları sürdükten sonra fixplantı kullansam zararı olurmu acaba ??

Bir süre kullandım bir zararını görmemiştim ancak istediğim görüntüyü vermemeye başlayınca bırakmıştım.

Yeni Üye
    fixplant ipekten yapılan bir ürün ipeğin zararı varsa bu ürününde zararı var ancak ben uzun zamandır kulanıyorum bir zararını görmedim aksine faydasını gördüm, psikolojim düzeldi

Alıntı mimar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fixplant ipekten yapılan bir ürün ipeğin zararı varsa bu ürününde zararı var ancak ben uzun zamandır kulanıyorum bir zararını görmedim aksine faydasını gördüm, psikolojim düzeldi
    Toopiğe nazaran tavsiye ediyormusunuz ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .