2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Minoksidil kuruluk ve kaşintisina çare

Yeni Üye

Minoksidil kuruluk ve kaşintisina çare

Merhaba ustadlarim foam alamiyoru oncelikle temin edebilcek durumda degilim. Minoxidil e 1 ay once basladim fakat basladigim gunden beri kullandigim bolgede kaşıntı kuruma ve deri soyulmasi oluyor yaşım 35 normalde saclarim yaglidir.

Gunde 2 kez kullaniyodum ciddi arttirdigi için kasintiyi biraktim aksamdan aksama olarak yaptim fakat yine de arada sirada gun içinde kaşıntı oluyor. İnsanin kasidikca kanatasi geliyor. Şimdi ise 2 gunde 1 seklinde gun asiriya dondum azaldi kasinti ama gecmedi.

Bu sekilde surdulebilir olarak minoksidil i kullanamayacagimi dusunuyorum. Cozum olarak oneriniz var mi ? Mesela aksam surdukten sonra moringa yagi ve jojoba yagi suren sonra uyuyan birkac kisi gordum denemeye deger mi ?

Bu arada aksam yatmadan once kullaniyorum minoksidili sabah 9 gibi uyaninca yikiyorum. Ketoral kullaniyorum haftada 2 kez. Hatta gun icinde surekli de sacımi suyla nemlendiriyorum.

Ama cozum bulamadim allarset aldim ama 2 kutu bitirdim bana hicbir faydasi olmadi.

Yardimci olabilecek olan varsa cok sevinirim

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Foam(köpük) formu kullan kaşıntı geçer, olumlu sonuc görürsün kirkland foam var galiba tr de
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )