Sayfa 4/13 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
123 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Miracle Losyon (anti-androjen) Yapımı Videolu Anlatım

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    miracleyi ilk tarifteki ilaçlardan başka bişey atmayın bence onun yerine başka bi losyon hazırlayın hem proscar yerine avodart kullanın çok daha etkilidir

İlk losyon güzel zaten ona kimse laf atamaz ancak propercianın baya bi namı var gibi daha da etkili olur mu diye ki ayrıca belki forumdan biri denemiştir belki diyerekten merak ettik

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sabırtaşı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bunun cevabını bekliyorum hala...........
    proscari cozemezsin.icmen lazim.dutasi ekliyebilirsin tedaviye onuda minoxa katacaksin sivi formda cunku.Kapsulunu delip icine bosaltiyorsun.Proscar dutas han etkileri var tabiki her bunyede farkli reaksiyon gostrriyor kimisinde yan etki olmuyor.Dutas cok agirdir turkiyede tek cesiti var yurtdisinda ditasin 0.1 mg olanlari var onu kullaniyorlar.Tedavileri birbirine karistirmayin ilac etkilesimlerini bilmiyoruz.Jenerikte nasilsa o sekilde kullanin tedavileri daha sonrasinda kendinize ona gore yol cizersinizi
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    proscari cozemezsin.icmen lazim.dutasi ekliyebilirsin tedaviye onuda minoxa katacaksin sivi formda cunku.Kapsulunu delip icine bosaltiyorsun.Proscar dutas han etkileri var tabiki her bunyede farkli reaksiyon gostrriyor kimisinde yan etki olmuyor.Dutas cok agirdir turkiyede tek cesiti var yurtdisinda ditasin 0.1 mg olanlari var onu kullaniyorlar.Tedavileri birbirine karistirmayin ilac etkilesimlerini bilmiyoruz.Jenerikte nasilsa o sekilde kullanin tedavileri daha sonrasinda kendinize ona gore yol cizersinizi
    Cevap için teşekkürler. Bende minox sıkıntı yarattığı için minox-dutas formülünüzü kullanamıyorum. Oral olarakta şu an finas ve dutasterid içerikli bu hapları almak istemiyorum. Çünkü propecianın (finansterid) yan etkileri, bıraksan dahi kalıcı olabileceğine dair internette yazılar okudum. Bu yüzdende dutası miracle içine karıştırmayı düşünmüştüm.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sabırtaşı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cevap için teşekkürler. Bende minox sıkıntı yarattığı için minox-dutas formülünüzü kullanamıyorum. Oral olarakta şu an finas ve dutasterid içerikli bu hapları almak istemiyorum. Çünkü propecianın (finansterid) yan etkileri, bıraksan dahi kalıcı olabileceğine dair internette yazılar okudum. Bu yüzdende dutası miracle içine karıştırmayı düşünmüştüm.
    dutasin kremlerle kullanan var arti olarak miracle losyona katmak yerine elseve icine karistir ayrica oyle kullan istersen.Tasiyici olarak farkli losyon kullanan kisiler var sitede su an bi kisi aklimda yok.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dutasin kremlerle kullanan var arti olarak miracle losyona katmak yerine elseve icine karistir ayrica oyle kullan istersen.Tasiyici olarak farkli losyon kullanan kisiler var sitede su an bi kisi aklimda yok.
    Önemli olan minoksidil olmadan, Dutasın Krem ve ya losyon formülünü kullanıp olumlu geri dönüşlerin olması ve ben bu sitede henüz bunla ilgili bir yorum malesef göremedim......

Yeni Üye
    arkadaslar bir haftalik miricle losyonun orani nasil olmali

Havalar ısındı malum bu miracle bozulmasın diye buzdolabına koysak herhangi bir sorun olmaz dimi ?

iyi olur dolapta saklamanız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Bende saç ekimi sonrası tekrar orta şiddete saç dökülmesi yaşıyorum durdurmak için yarın yapıcam losyonu umarım derman olur.bide miracle hocaya sorum olacak cevaplarsa sevinirim.bu losyon saçları kurutur mu zaten saçlarım kuru sorun büyüyebilir.şimdiden teşekkürler hayırlı ramazanlar

Sayfa 4/13 İlkİlk ... 23456 ... SonSon