Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon
123 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Miracle Losyon (anti-androjen) Yapımı Videolu Anlatım

Moderatör
    Ben tam bir senedir kullanıyorum miracle losyonu herhangi ağır bir yan etkiyle karşılaşmadım.istekte azalma menide sıvılaşma memede büyüme yok.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben tam bir senedir kullanıyorum miracle losyonu herhangi ağır bir yan etkiyle karşılaşmadım.istekte azalma menide sıvılaşma memede büyüme yok.
    Cevap için çok teşekkürler birde şu 100 mllik kısmı elsevein şişesinde kullansam olmaz fıs fıs olarak aynımıdır minoxil kutusu elimde yokta öyle kullansam doz olarak aynı mı olur bilginiz var mıdır ?

Moderatör
    100 ml zaten yarisi goz karari ayirin şişe farketmez ben kolonya şişesinde kullaniyorum arada ağzı tıkanıyor iğne sokuyorum açıyorum.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

kullanmaya başladım sonuç aldığımda fotoğraflarla destekliycem birde bu elseve 200 mle malzemeleri iki kat atsak bi sorun olmaz galiba aynı dozda sadece daha fazla serum elde ederiz dimi mantıken

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zkannm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kullanmaya başladım sonuç aldığımda fotoğraflarla destekliycem birde bu elseve 200 mle malzemeleri iki kat atsak bi sorun olmaz galiba aynı dozda sadece daha fazla serum elde ederiz dimi mantıken
    Hayır, 200ml yapmayın hele yazın geldi, ilaçlar bozuluyor. Etkisini kaybetmeye başlıyorlar. Hatta mümkünse 60ml (minox şişelerinde falan) hazırlamaya çalışın.

SaçımınDoktoru Üyesi
    miracle losyonu sadece aldactone la hazirlasam dianeyi cikarsam etkisinde azalma olur mu aldactone 2 kutu olarak hazirlamak istiyorum cunku.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

dostlar malum bu propecia proscar vs ürünlerin yan etkileri olabiliyormuş kullanmadım ama forumda böyle şeyler dönüyor peki bu propeciayı bizim miracle losyonun içine ekleyen oldu mu ya da eklesek bi etkisi olabilir mi sizlerinde yorumunu bekliyorum

uzun süreden beri kullananlar var büyük sorunlarla karşılaşılmadı bu tür ilaçlarla
    bende deneyecegim merak etttigim
    emilim sağladığı için oruç bozar mı

Sahurda yaparsın sabah sıktığın dozu bense sorun teşkil etmez tabi bilemiyorum ama ne kadar atılcağını bilen var mı kullanan varsa propercialı miracle losyonunu

Alıntı zkannm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostlar malum bu propecia proscar vs ürünlerin yan etkileri olabiliyormuş kullanmadım ama forumda böyle şeyler dönüyor peki bu propeciayı bizim miracle losyonun içine ekleyen oldu mu ya da eklesek bi etkisi olabilir mi sizlerinde yorumunu bekliyorum
    arkadaşlar bunun cevabını bekliyorum hala...........

Sayfa 3/13 İlkİlk 12345 ... SonSon