Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678
74 sonuçtan 71 ile 74 arası

Konu: Tretin Acnelys Krem(retinoik asit) Saç Çıkarma Etkisi

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ultaran38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bene bir soru sormak istiyorum bu işi bilenler cevaplarsa memnun olurum. ÜRESAL FORTE adlı kreminin içerisinde salisilik asit bulunuyor. salisilik asit ise biliyorsunuz pgd2 inhibitörlerinden. tedavimize bu kremi de eklesek nasıl olur?
    O krem sadece salisilik asit değil içinde ürede var ve üre saç dökülmesi hakkında araştırmalarda iyi geldiği hakkında deneyler var bu kremi kullanacaktım bende vaktim olmadığı için atladım ben işe yarayacağını düşünüyorum. Denenebilir.

SaçımınDoktoru Üyesi ultaran38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O krem sadece salisilik asit değil içinde ürede var ve üre saç dökülmesi hakkında araştırmalarda iyi geldiği hakkında deneyler var bu kremi kullanacaktım bende vaktim olmadığı için atladım ben işe yarayacağını düşünüyorum. Denenebilir.
    eyvallah muros hocam teşekkür ederim. kullanayım bakalım etkisi olacak.

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaslar azelderm ketoral acynelse kremi hangisini kullanirsam kullanim kabarma kavlama yapmior acnyelseyi 1 haftadir yuzume uyguluom yuzumu soymuor hicbi tehlikesinide gormedim bu kremler nie bende islemior

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Barmen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar azelderm ketoral acynelse kremi hangisini kullanirsam kullanim kabarma kavlama yapmior acnyelseyi 1 haftadir yuzume uyguluom yuzumu soymuor hicbi tehlikesinide gormedim bu kremler nie bende islemior
    Acnelyse çok güçlü kafaniza göre yüzünüze sürmeyin sizde değişik bir durum var anlaşılan.

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678