Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon
74 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Tretin Acnelys Krem(retinoik asit) Saç Çıkarma Etkisi

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SaciminDoktoru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tretin acnelys aynı ama acnelys de ddaha fazla doz var. Bu kremleri 1 ölçek ketoral yarım ölçek azaleik asit 1/5 ölçek acnelys ı ayrı bir kapta karıştırıp uygulamayı tek seferde yapabilirsiniz ben öyle yapıyorum.
    Hocam azeleik asidi toz formda alıp karıştıracağım bir sonraki losyonda. 100ml ye 1 çay kaşığı koyacağım. Sadece ketorali krem formda kullanacagım.Kafamda bir rahatlama var gibi azelderme başladığımdan beri bakalım hayırlısı
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam azeleik asidi toz formda alıp karıştıracağım bir sonraki losyonda. 100ml ye 1 çay kaşığı koyacağım. Sadece ketorali krem formda kullanacagım.Kafamda bir rahatlama var gibi azelderme başladığımdan beri bakalım hayırlısı
    az olur o miktar kremde % 20 dir azaleik asit doğal bir asit korkulmaz bol sürülür sifa verir

filozof
    Guest
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakın saç dökmeyen etken yok gibi minox bile... burada onemli olan uzun yada kısa vadr olup olmadığı. Tretin asla koke zarar vermez ve permanent yani kalıcı saç dokulmesi yapmaz bir ilk etki şok dokulmesidir geçer ve daha güzel çıkar.
    oyleyse betnovate ile kullanmaya devam.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı SaciminDoktoru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tretin acnelys aynı ama acnelys de ddaha fazla doz var. Bu kremleri 1 ölçek ketoral yarım ölçek azaleik asit 1/5 ölçek acnelys ı ayrı bir kapta karıştırıp uygulamayı tek seferde yapabilirsiniz ben öyle yapıyorum.
    Bende bunu diyorum işte. Karıştırsak iyi olur gibi. Bu kremlerin karışımı için bi tarif hazırlasak iyi olur.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Trentin in üzerine pek düşülmemiş söylendiği kadar etkili değil mi? Yoksa yan etkileri yüzündenmi tercih edilmiyor?

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    az olur o miktar kremde % 20 dir azaleik asit doğal bir asit korkulmaz bol sürülür sifa verir
    o zaman 100 ml senin losyona 2 çay kaşığı mı katayım toz azelaği üstad ?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zaman 100 ml senin losyona 2 çay kaşığı mı katayım toz azelaği üstad ?
    Uygun bir oran.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    ya arkdaslar ketrol krem dht bloke edıyor . aklıma takılan tretin azalderm.acnelys ne kadar dht inhibe ediyor.
    bu kremleri çözundurup losyon yapsak aga ne kadar önlenir?
    ileride saçları korumak için hem krem formunu hemde losyon formunu kulanmk istıyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    ya arkdaslar ketrol krem dht bloke edıyor . aklıma takılan tretin azalderm.acnelys ne kadar dht inhibe ediyor.
    bu kremleri çözundurup losyon yapsak aga ne kadar önlenir?
    ileride saçları korumak için hem krem formunu hemde losyon formunu kulanmk istıyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    bu arada azalderm ve ketrl karışımı 1 haftadır duzenlı sabah akşam kulanıyorum ve tretini de 1 hadftadır sadece akşamları kullanıyorum.
    ne soyulma oldu nede dökülme .keşke olsa.soyulma olsun inatla devam edicem.
    bi tepki vermesi lazım. ki daa canlı saçar çıksın.

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon