Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
40 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Benim için umut var mı? ;)

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben aksi bi görüş belirtcem bence tedavi için geç kalmışsınız tedaviler çok başarılı bile ilerlese meydana gelen hal muhtemelen sizi yine tatmin etmez saç ekimi daha mantikli eger dusunurseniz

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ön bölgelerde tüylenme artmış başarılı bir sonuc sabirla devam edilmeli ısırgan + yakı otu kürünü tavsiye ediyorum bu arada bnde yenı basladım dökülmeye etkısı büyük.
    hocam tam olarak nasıl kullanıyorsunuz ısırgan ve yakı otu kürünü? miktar zamanlama durulama kaç defa vs..

Moderatör
    Alıntı eplerenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam tam olarak nasıl kullanıyorsunuz ısırgan ve yakı otu kürünü? miktar zamanlama durulama kaç defa vs..
    Her aksam eve gelir gelmez iki bardak suyu ocağa koyuyorum kaynadıgı zaman iki tutam(yarım avuc) göz kararı yakı otu 1 yumruk büyüklüktede ısırgan otunu koyuyorum 5 dakika o şekılde kaynıyor sonra altını kapatıp yarım saat beklıyorum tam soğumuyor demir çay süzgeciyle süzüp üzerine arıtılmış su ilave ediyorum fısfıs şişesine koyup kafamın her bölgesine uyguluyorum.Bir kere icmeyi deniyim dedim cok acı tadı vardi dahada denemedim Kafama sıktığım ısırgan + yakı otu suyu tam kurumaya yakın sade ılık-soğuk su ile duruluyorum sonra miracle losyon uyguluyorum.Miracle losyon kuruduktan sonra bir kerede sade elseve ile tekrar nemlendiriyorum miracle losyonu.Oda tam kuruyunca şakaklara minox + ru yu uyguluyorum.

SAbahları 1 saat erken kalkıp miracle uyguluyorum 5 dk sonra minox+ru yu sadece şakaklara uyguluyorum.1bucuk saat sonra sadece su ile duruluyup işe gidiyorum.

3 günde bir yıkama ise Sedir Ağacı yaprağı ile yapıyorum.Yukarıdaki teknik ile ayni.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

bence devam edin güzel olmuş finasteride ve Dutasterid tedaviye ekleyin bir sene sonunda bide saç ekimi müthiş olurrr
    tedavim
    1. Saç Ekimi
    2.minox
    3. Hp biotin
    4. kenazol şampuan haftada iki,,, sebamed şampuan her gün

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eninde sonunda saç ektirmen gerekecek bence pridin. Ama şunu söyliyim, imzandaki oranlar çok yetersiz, ayrıca miracle losyonun yanına minoxil dutas eklemelisin. 1 kutu minoxile 10 tane dutas kapsül sıkabilirsin mesela.

Ha zaten yarın bigün ekim yaptırırsan, ekilen saçlar losyonla falan çok güçlenir, 25li yaşlarınızdaki saça ulaşırsınız hatta
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üç aylık bir sürede bu tedavi şekliyle ilerleme iyi gözüküyor hocam,şimdi üç ayınız dolduğuna göre tedavi patlatmak lazım,buna min-dut dermaroller,ve saçı oraldan da desteklemek için dht önleyici bitki çayları ve ona göre belsenme tarzı belirlemelisiniz,saç ektirmek şu aşamada olacak bir iş değil sizin için tedavinizi en az 1,5 yıl devam ettirip kafanızın ne kadarı kapanacak ona bir bakmak lazım ondan sonra gerekirse kalan açıklıklar için ekim düşünülebilir.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Banned
    moral bozma gibi olmasın ama malesef kökler ölmüş.Bence tek çare ekim.lütfen kusura bakmayın...

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Min+Dut ekle 1 ay sonra farkı gör sadece bunu derim.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Yeni Üye
    Yorumlar için teşekkürler.
    Min dut kullanmamamın sebebi duyduğum kadarıyla kullanımı bıraktıktan sonra tekrar eskiye dönüşün olması muhtemelmiş.
    Ama Kazakcemil ve sizin dediğinizde mantıklı gelmeye başladı. 2. Devre tedavime min dut da ekleyip bir de bu şekilde deneyelim. Nasıl olsa kaybedecek çok fazla bir şeyim yok
    Ektirme şuan için hiç düşünmüyorum. Doğal yollardan çıkanlar kabulümdür.
    Miracle ın da yorumunu alsaydım iyi olurdu.
    Tedavim:
    01.12.2014
    Miracle losyon
    200 ml. Garnier / 1 kutu aldactone/ 1 kutu diane 35/ 1 dekort ampul
    Tresan ısırgan otlu şampuan (her gün)

01.01.2015 (güncel tedavim)

Miracle losyon
    200 ml. Garnier / 2 kutu aldactone (3 kutu 11.03 itibariyle)/ 1 kutu diane 35/ 1 dekort ampul (günde 2 kez sabah-akşam)
    Min dut (10 avodart) günde 1 kez (11.03.2015 itibariyle)
    0,5 mm dermarol ( haftada 2 kez)
    Tresan ısırgan otlu şampuan (her gün)
    Keto-azelderm krem (her gece yatmadan önce)

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pridin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumlar için teşekkürler.
    Min dut kullanmamamın sebebi duyduğum kadarıyla kullanımı bıraktıktan sonra tekrar eskiye dönüşün olması muhtemelmiş.
    Ama Kazakcemil ve sizin dediğinizde mantıklı gelmeye başladı. 2. Devre tedavime min dut da ekleyip bir de bu şekilde deneyelim. Nasıl olsa kaybedecek çok fazla bir şeyim yok
    Ektirme şuan için hiç düşünmüyorum. Doğal yollardan çıkanlar kabulümdür.
    Miracle ın da yorumunu alsaydım iyi olurdu.
    Miracle Losyonu bıraktığın zamanda eski haline döner. Şu an hangi ilacı kullanırsan kullan bıraktıktan sonra eski haline dönecektir.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon