Sayfa 1/4 123 ... SonSon
40 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Benim için umut var mı? ;)

Yeni Üye

Benim için umut var mı? ;)

Arkadaşlar herkese merhaba,
    Yaşım 35 ve yaklaşık 22-23 yaşımdan bu yana saçım dökülüyor.
    Şuanda ön ve üst taraflar saçsız yan taraflar normal durumda. Sitedeki okuduktan sonra bir heyecanla eczaneye gidip miracle losyon için malzemeleri alıp losyonu yaptım ama 200 ml ye tüm kutuları ve 1 tane ampül koydum. Bu konulara çok yabancıyım aslında. Daha önce hiç saçım çıksın yada dökülmesin diye uğraşmamıştım bendeki dökülmenin genetik olduğunu düşündüğüm için.
    Ustalar acaba ne derler, tekrar saç taramak nasip olur mu?
    Resimlerimi ekliyorum.ekstradan kullanmam gereken başka birşey varsa yazarsanız sevinirim
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi image.jpg‎   image.jpg‎   image.jpg‎  

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bence önce arka/vertex kısımlara biraz saç ektirin, moral olsun. Ondan sonra tedavilerle önlere doğru saç çıkartmaya çalışın.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

Yeni Üye
    Saç ektirmeyi düşünmüyorum, şuanda moralim de iyi,saçsızlığı çok dert etmiyorum ama ilaç,losyon,vb gibi takviyelerle bir iyileşme olmasını ümit etmiştim bir de bu miracle losyon bende mucize yaratır mı onu merak etmiştim.

Moderatör
    norwood cetvelinde 7. seviye falan gibi görünüyor açıkcası oo kesin çıkar falan diye umut vermek istemiyorum ama şunu söylemek isterim tedavinizin başarısı biraz da bünyenizle ve saçınızın durumuyla ilgili demek istediğim kökler çok ağır hasar almış da geri canlanmaları birkaç yıl da sürebilir hücrelerin dnası hasar almaktan bozulduysa hiç çıkmayabilir bile ama belki iyi yanıt verirsiniz tedaviye ve iyiye gidebilir saçlarınız vücut kılı da ektirebilirsiniz ektirmeyi düşünmüyorum demişsiniz ama bir seçenek yani çok umut vermiyor belki söylediklerim ama tedavi gerçekten zorlu ve uzun bir süreç saçınızın durumu biraz ileri hayat risk almak işte biraz da belki deneseniz fayda göreceksiniz yaşlı ve 40 yıldır falan saç olmayan yerlerinde losyondaki spiro maddesini yıllarca kullanması sonucu saçı geri çıkmıs bir adamın hikayesi geçiyordu yabancı forumlarda demek ki dnası hasar görmemiş veya kendini onarabilmiş yan etki görmezseniz günlük hayatta da sıkıntı çekmezseniz deneyin tabi neden olmasın Allah hepimize kolaylık, şifa versin
    güncel tedavi:
    sabah akşam 15'er dakika toplam 30 dk masaj
    emu+nane+hint+jojoba yağı
    sebamed şampuan
    solgar 1000iu d3
    arada çinko+b1-6-12 hap
    haftada 1-2 ısıgan otu kürü
    haftada 1-2 green juicing
    -------------------------------------------------------
    %2spiro+ diane 35 losyon
    hint+emu+jojoba+nane yağı karışımı
    haftada 1-2 ısırgan otu kürü
    arada bir sirkeli su
    dermoday şampuan (+diane 35li bir hali ilk yıkama için)
    haftada 1 dermaroller
    kafaya masaj deneme aşamasında

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pridin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç ektirmeyi düşünmüyorum, şuanda moralim de iyi,saçsızlığı çok dert etmiyorum ama ilaç,losyon,vb gibi takviyelerle bir iyileşme olmasını ümit etmiştim bir de bu miracle losyon bende mucize yaratır mı onu merak etmiştim.
    Öncelikle hoşgeldiniz hocam,zannediyorum yaşınız gereği (bu arada benim yaş 42)ilk mesajınızda olumluluk hemen göze çarpıyor,bu tedavi sürecinde olumlu ve olgun düşünebilme çok önemli bunlar giriş cümleleri gelelim tedavinize:
    Resimlerden anladığım ilk dökülen kısımlar vertex bölgesi,sonra öne doğru seyretmiş dökülme.
    1-100 ml içerisine birer kutu atın 200 ml ey az geliyor oranlar.
    2-Min-dut kullanın
    3-Doğal dht blokerlar kullanın yeşil çay,çiğ kabak çekirdeği,ısırgan otu ya da yakı otu çayı gibi
    4-Sizin kafaya dermaroller çok güzel uygulanabilir,ihmal etmeyin
    5-Ön önemli ve olmazsa olmazı beslenmenize dikkat edin bu konuda süreçte sorularınız olursa cevaplandırırım.
    6-Saçınızı tarayabileceğiniz bol saçlı günler dilerim.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    Abi oncelikle su pozitifligin cok guzel bence hemen basla tedaviye 1 sene duzenli devam et sonro fue bht (vucut kili) bir ekim yaptir 2 sene sonra taricagin saclarin olsun

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam benim forumda gördüğüm 30 yaş üzeri kitle miracle losyondan çok güzel verim alıyor tavsiyem hapları 2 3 er kutu atarak miracle hazırla minoxil içinede 10 12 avodart at vede 3 4 ay kadar proscar'da kullanabilirsin bence bu şekilde mutlaka sonuç alırsın
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Hoşgeldiniz. Normalde size hadi umut var tedavi uygulayın demek cesaret ister ama ben size farklı birşey söyleyeyim. Tedavide umut ışığı yakalayıp motive olmanız normal seyrek saçlı birinden daha yüksek. Çünkü hiç saç olmayan bölümleriniz oldukça fazla. Ne alaka diyeceksiniz evet sizde çıkışlar olursa sur a üflenmiş bedenler gibi ortada olacak yani hemen belirecek ve sizi mutlu edecek daha fazla motive olmanıza sebep olacaktır. Tedavi için zorlu ve uzun bir yolunuz var en başta kesinlikle dermaroller ve esradiol o deriyi anca kendine getirir daha sonra antiandrojen ve retinoik asit diyorum. Vira bismillah başlayın gemide miçoluk ederiz hepimiz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Hepinize çok teşekkürler, ilginiz alâkanız için.
    İzniniz olursa ve Miracle'nin da isteği olursa onun yönlendirmeleriyle bana 6 aylık (şimdilik) bir program yazmasını istiyorum. Ama bir çocuğun anlayabileceği açıklıkta yazarsanız iyi olur çünkü burada kullandığınız terimler ve ilaçlar hakkında en ufak bilgim yok. Nereden alınır nasıl karıştırılır,nasıl kullanılır. Ben de resimleri aylık olarak burada paylaşayım.
    Evet Miracle, mucizeye başlıyor muyuz?

6 ayda bir mucize için erken ama ön bölgende seni mutlu edecek bir sonuç alabieceğimizi düşünüyorum. Zaten durmaz devam edersin. Program yazarız sorun değil ama bazı bilgiler lazım. Saçınız ne kadar süredir bu halde ve hiç herhangi bir tedavi uyguladınız mı ? Uyguladıysanız detayları neler ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 1/4 123 ... SonSon