Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Miracle losyon vs Minox Dutas

Miracle losyon vs Minox Dutas

Arkadaslar 2-3 aya yakin miracle losyon kullandim gayette guzel sonuclar aldim ben dahada iyi sonuc almak icin minox dutas karisiminada gectim ama minox dutas miracle losyonun cikarttigi butun saclari döktu acaba diyorum miracle losyonun cikardigi saclar guclu değilmi neden minox bunlari döktü ?

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben tedaviye ilk minox-dutas ve miracle losyonla başladım bendede agresifleşti dökülme baya şuan 50. günü geçtim ve yeni yeni dökülme azalıyor bence bu durum minox'un şok dökülmesi
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok basit bunun cevabı, saçlar güçlenerek çıkıyorlar.

Zayıf olan gidiyor, güçlüsü geliyor o gidiyor daha da güçlüsü geliyor ta ki ilk haline gelene kadar. Sen miracle losyon ile bu süreci başlattın mi+dut ise turbo oldu bu süreci hızlandırdı.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Güzel olmuş eline sağlık daha çeşitli videolar gelecektir.Yakında bende uygulama ile ilgili bir video çekeceğim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör uzman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emeğine saglik hocam gerçekten güzel bir sunum olmuş
    Miracle losyon (Günde 2 ml) 28.03.2014
    Ru58841-Öğlen 1 ml Minox ile Çözünmüş(08.02.2015)
    Minox-Dutas Karışımı (Sabah-Akşam)17.07.2014.....21.12.2014 bıraktım...23.01.2015 tekrar başladım.
    Ketakonozol % 2 Şampuan (2 günde bir)

Miracle videoları ucuca ekleyemedim.ilk denemem ve sanırım bu konularda video bilgi isteği var.bende bu şekilde bir arayış olunca biyerden başlayayım dedim.Senin videolarını merakla bekliyorus.

Moderatör
    Emeğine sağlık.Videoları editlemeyi sony vegas pro ile yapabilirsin.Tek part yapabilirsin mesela.Birde videoların altına siteyi yazaydın iyiydi.Dur ben bu olaya el atıyım tek part haline getiriyim.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Alıntı BnymN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emeğine sağlık.Videoları editlemeyi sony vegas pro ile yapabilirsin.Tek part yapabilirsin mesela.Birde videoların altına siteyi yazaydın iyiydi.Dur ben bu olaya el atıyım tek part haline getiriyim.
    Bünyamin siber olaylarda insiyatifi alıyon ele hackerlik var mı? birde maya ve cinema 4d programlarını biliyormusun az çok ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bünyamin siber olaylarda insiyatifi alıyon ele hackerlik var mı? birde maya ve cinema 4d programlarını biliyormusun az çok ?
    Kendi eksenimizde dönüyorz ustam.Dediğin programları bilmiyorum ama öğretildiği takdirde cok kısa sürede öğrenirim.Önemli olan altyapı bilgisi biraz fikir yürütme sonrasında program sende Video birazdan hazırlanıyor editledim upload aşamasındayım.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Sayfa 1/2 12 SonSon