70 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Saçlarımı Seviyorum

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaş değil doğru ama kökleri vardı 1-2 tane alıp dikkatlice inceledim beyaz kökü gordum. İşin özü eski saclarim 4-5 cm civarında bu dökülen mimikleri görünce mutlu oluyorum sanki çünkü seyrek olan üst bölgeyi silkelerken döküldü. Zaten sakaklarda aynı uzunlukta kıllar var onları görüyordum ama bunları da görünce daha bi mutlu oldum. Arkadaşlar saçsizlik çok berbat bisey kel olup karizmatik olamicami biliyorum bana saç çok yakışıyor mesela o yüzden kafaya çok takiyorum bu durumu. Keşke bugün kafamiza takicagimiz başka dertler olsaydı da böyle s...riboktan işlerle ugrasmasaydik. Hepinize Allah acil şifalar versin bu durumdan kurtarsın bizi
    İşin bilimsel açıklama olayını pek bilmiyorum, ama, yeni çıkan saçların, zayıf tellerin, normal saçlarımız gibi güçlü kıllar haline gelmesi için çıkıp, tekrar tekrar dökülmesi gerekli, her çıkışında daha güçlü bir şekilde çıkarak istediğimiz saç formuna kavuşuyor. Eğer uzun saçlarının arasından böyle minik teller dökülüyorsa, sevin
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Reincarnated Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşin bilimsel açıklama olayını pek bilmiyorum, ama, yeni çıkan saçların, zayıf tellerin, normal saçlarımız gibi güçlü kıllar haline gelmesi için çıkıp, tekrar tekrar dökülmesi gerekli, her çıkışında daha güçlü bir şekilde çıkarak istediğimiz saç formuna kavuşuyor. Eğer uzun saçlarının arasından böyle minik teller dökülüyorsa, sevin
    Umut ne tuhaf bir duygu dimi. Hayal kırıklığı da o derece tuhaf. Burda 1 tane güzel yorum içimi yesertirken 1 kötü yorum hayatımı karartabiliyor Allah utandirmasin ne diyelim.