3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Dutasterid uygulaması hakkında

Yeni Üye

Dutasterid uygulaması hakkında

Arkadaşlar merhaba, prp mezoterapi uygulamaları hepimizin bildiği gibi senelerdir yapılan uygulamalar. Fakat ben bi merkezden öğrendiğim kadarıyla yaptıkları karışıma minoxidil ve DUTASTERID kattıklarını ve bunu ayrıca uyguladıklarını söylediler. Benim dikkatimi özellikle dutasterid çekti. Aynı prp uygulaması gibi dutasterid içerikli karışımı deri altına enjekte edilmesi gibi bir şey. Bildiğiniz üzere dutasterid erkek tipi dökülmelerde etkili bir etken, bu uygulama ile dutasteridin saçlı derinin altında uzun süreli kalması söz konusuymuş. İlk uygulamada 21 gün sonraki seanslarda da bu sürenin artabileceğini ilettiler bana. Dutasteridin saçlı deri altında günlerce durabilmesi erkek tipi dökülmenin önüne geçmesine neden olmaz mı? Saçlı bölgeye verilen zararı çok ciddi şekilde önleyebilir. Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz

topikalde bile yan etkiler görülrbiliyor. Enjeksiyon bu konuda kumar oynamak olur bence.

Yeni Üye
    Saç için kullandığımız her ürün kumar değil mi zaten? bu bahsettiğim uygulama denildiği gibi deri altında günlerce aylarca durabilecekse erkek tipi dökülmenin önüne tamamen geçmek demek. Belli bir seviyeye geldikten sonra 3 ayda bir 6 ayda bir uygulama yaptırmak yeterli olur. Tabi tekrar diyorum, eğer enjekte edildikten sonra deri altında kalıyorsa geçerli bu