Sayfa 12/19 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
187 sonuçtan 111 ile 120 arası

Konu: Saç Dökülmesinde Nihai Kesin Çözüm İçin Kendi Kaynaklarımız İnsanımız Gerekli.

Alıntı alexandr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi tahmini olarak ne zaman piyasaya sürülür en merak ettigim konu bu
    Çok sınırlı kişide kullanımda şimdi sadece site üyelerine ben tedarik edeceğim tabi yeterli miktar olduğunda.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok sınırlı kişide kullanımda şimdi sadece site üyelerine ben tedarik edeceğim tabi yeterli miktar olduğunda.
    ücreti ne kadar olcak acaba.umarım uygun olur

Hocam diğer etkenlere göre kıyaslama yaptığınız zaman yüzde kaç fark var bu tedaviyle diğer etkenler arasında ?

Yeni Üye Zuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullandıktan sonra bıraktığımizda tekrar saçlar eski haline gelir mi hocam dökülenler tekrar çikartma özelliği var mı

Miracle hocam, bu konudaki gayretinize hayran olmamak elde değil.
    Bir şeyi merak ediyorum, bu kadar kesin konuşmak için denekler kullanıp belirli istatistiksel çalışmalar yapmak gerekir. Belirli bir başarı oranı belirlenir farklı durumlara göre. Yoksa yaptınız mı? Bilmek isteriz. Başarım oranlarını.
    Ayrıca, kök hücre tedavisi gibi bir şey mi? "Çözüm kendinizde" derken aklıma direk bu geldi

belki bunu sormak için henüz erken hocam merak ettiğim bi husus yan etki profili nasıl acaba gözlemlediğiniz kadarıyla

Alıntı badem1453 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    belki bunu sormak için henüz erken hocam merak ettiğim bi husus yan etki profili nasıl acaba gözlemlediğiniz kadarıyla
    Olumlu etkileri dışında en ufak bir yan etkisi yoktur olamaz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Alıntı Zuzu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullandıktan sonra bıraktığımizda tekrar saçlar eski haline gelir mi hocam dökülenler tekrar çikartma özelliği var mı
    Kesinlikle olan saçları ilk uygulamadan itibaren korumaya başlıyor bu kesin ne kadarını geri getireceğini zaman gösterecek yani şu aşamada olan saçınızı kullanım boyunca koruduğu kesin gibi.

Kesinlikle olan saçları ilk uygulamadan itibaren korumaya başlıyor bu kesin ne kadarını geri getireceğini zaman gösterecek yani şu aşamada olan saçınızı kullanım boyunca koruduğu kesin gibi.

Hocam işin en zor kısmına geldiniz ilaca isim bulmak...

Yeni Üye
    ben de bu losyondan almak istiyorum... özelden mesaj attım..

Sayfa 12/19 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon