Sayfa 16/19 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon
186 sonuçtan 151 ile 160 arası

Konu: Saç Dökülmesinde Nihai Kesin Çözüm İçin Kendi Kaynaklarımız İnsanımız Gerekli.

Konuyla ilgili gelişme var mı acaba, heyecanla bekliyoruz

Etken klinik uygulama olarak kullanımda değil daha önce de belirttiğim gibi bu süreç başlı başına çok zorlayıcı ve bazı şartlar gerektiriyor ancak topikal versiyon şu an kullanımda. Topikal versiyon etkisini de özetlemem gerekirse; mevcut durumu neredeyse ömür boyu koruyacak potansiyele sahip ve kullanılan süre boyunca bunu doğruladı. Bununla da bitmiyor mevcut zayıf ya da güçlü her tür saçı güçlendiriyor kalınlaştırıyor uzatıyor. Bunun yanında sıfırdan da saç çıkarıyor belli bir potansiyel içerisinde.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

ne zaman kullanıma geçecek abi ve bu saç kalınlaştırma koruma işlemi ne kadar sürede oluyor artık hızlansın bu süreç ya kaç aydır bekliyoruz :/

Yeni Üye
    Miracle hocam nasıl güzel konuşuyorsunuz ürünü edinmek için bekliyoruz

Hocam tahmini olarak ne zaman ulaşabileceğiz topical versiyona? Bu konuda da bilgi verirseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler

Yeni Üye
    Miracle hocam topikal versiyonuna ne zaman ulaşabileceğimiz hakkında bilgilendirme verebilir misiniz ?

Yeni Üye
    hocam özelden mesaj atmıştım etken temin etmek için. numaramı ekleyeceğinizi yazmıştınız ama hala cevap gelmedi. mesaj kutunuz dolu olabilir mi acaba

Alıntı maksim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam özelden mesaj atmıştım etken temin etmek için. numaramı ekleyeceğinizi yazmıştınız ama hala cevap gelmedi. mesaj kutunuz dolu olabilir mi acaba
    Ekledim yazdım.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    abi bana herhangi bir mesaj ulaşmış değil ne sms olarak ne de mesajlaşma uygulamalarından. bir hata olmuş olabilir kontrol edip tekrar yazarsan çok mutlu olurum

Hocam topikal uygulama etkenine nasıl ulaşabiliriz veya hangi tarihlerde ulaşabileceğiz?

Sayfa 16/19 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon