Sayfa 17/19 İlkİlk ... 71516171819 SonSon
187 sonuçtan 161 ile 170 arası

Konu: Saç Dökülmesinde Nihai Kesin Çözüm İçin Kendi Kaynaklarımız İnsanımız Gerekli.

Alıntı İronhair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam topikal uygulama etkenine nasıl ulaşabiliriz veya hangi tarihlerde ulaşabileceğiz?
    Sınırlı bir şekilde başladık iletişim yazabilirsiniz özel mesaj yolu ile.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Hocam özelden numaramı gönderdim ama tedaviye dahil edebilir misiniz ? Teşekkürler

Yeni Üye
    Bende gonderdım Murat abi benıde eklermısın acaba

Yeni Üye
    Hocam mesaj atamıyorum ya da beceremiyorum size arkadaşlık isteği gönderdim kabul ederseniz iletişim için mesaj atacağım

Yeni Üye
    Hocam isteyerek mi yapıyorsunuz ya da sitede mi bir bozukluk var bilmiyorum ancak size daha önce gönderdiğim 1 mesaja cevap verdiniz ben de size cevap verdim daha da cevap gelmedi ya siz mesaj gönderiyorsunuz sistemde bir bozukluk var ya da görmediniz vs. Neyse bunu bildirmekle beraber özelden ben de etkeni denemek isterim detayları iletir misiniz? Size birkaç şey daha sormak istiyorum.

Alıntı Alessan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam isteyerek mi yapıyorsunuz ya da sitede mi bir bozukluk var bilmiyorum ancak size daha önce gönderdiğim 1 mesaja cevap verdiniz ben de size cevap verdim daha da cevap gelmedi ya siz mesaj gönderiyorsunuz sistemde bir bozukluk var ya da görmediniz vs. Neyse bunu bildirmekle beraber özelden ben de etkeni denemek isterim detayları iletir misiniz? Size birkaç şey daha sormak istiyorum.
    Tekrar yazın size zahmet son mesajınız gelmedi ya da yanlışla silindi.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Arkadaşlar nasıl mesaj atıldığını öğretebilir misiniz ☺

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar yazın size zahmet son mesajınız gelmedi ya da yanlışla silindi.
    Yolladım hocam kontrol ederseniz sevinirim.

Yeni Üye
    Hocam denemeler için seçilen kişiler rastgele mi seçiliyor? Deneme için ne kadar kişiye daha ihtiyaç var ve ne zaman sonuçlanır? Çok merak ediyoruz ekip olarak. Açıklama yapabilir misiniz ?

Yeni Üye
    Gelişme var mı hocam. Yeni güncellemelerden haberdar edinirseniz sevinirim. 🙂

Sayfa 17/19 İlkİlk ... 71516171819 SonSon