Sayfa 14/19 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
187 sonuçtan 131 ile 140 arası

Konu: Saç Dökülmesinde Nihai Kesin Çözüm İçin Kendi Kaynaklarımız İnsanımız Gerekli.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle olan saç kalitesini artırıyor ve çıkışta yapıyor ancak geriye dönük kaybın ne kadarını ne kadar eski düzeyde geri getirebiliyor şu an bilmek imkansız zaman gerekiyor.
    Miracle bey lutfen ozele bakabilirmisinizz?
    Topikal: cell losyon miracle losyon minioxil dermaroller sirkeli suyla durulama

Oral:biotin ısırgan yaki otu d vitamini

Youtube a nasıl yapılacağı hakkında bir yükleme yapmayı planlıyor musunuz ?
    Histogenin hst 001 çalışması hakkında bildiğiniz bilgileri ve çalışmanın takip ettiğiniz kadarıyla son durumunu kısaca anlatabilir misiniz ?
    Konu siz ve sizin bir çalışmanız olunca herkesin beklentisi çok büyük.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saç çıkarmak bir şekilde mümkün ama mesele koruyabilmek en büyük sorun bu hocam bu konuda etkisi sürekli mi çok merak ediyorum bu oluyorsa benim için mesele kapanmıştır...
    Advancell ve Setipiprant kullanıyorum bu sayede saçlarımı koruyorum bütçem olduğunda peptid ekliyorum.

Alıntı sevenup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saç çıkarmak bir şekilde mümkün ama mesele koruyabilmek en büyük sorun bu hocam bu konuda etkisi sürekli mi çok merak ediyorum bu oluyorsa benim için mesele kapanmıştır...
    Sizin durumunuz için konu kapandı diyebilirim rahatlıkla.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    denemek mümkün mü hocam

Yeni Üye
    Hocam merhabalar tepe ve şakak bölgelerim de ayva tüyleri var. Bunları tekrar saça çevirebilir mi ?

Saçlarım dile gelse de konuşsa

@miracle Elinize ulaştığında banada gönderir misiniz mümkünse

Alıntı Kertmeyenkele Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçlarım dile gelse de konuşsa
    Siz kullandınız mı acaba, foruma dağıtılırsa tahmini kaç ay sonra olur bu, bilgilendirirseniz sevinirim

Yeni Üye
    hocam bizim için de konu kapansın istiyoruz en son bulduğunuz bu yöntemi denemek için ne yapmamız gerekiyor lütfen yardım edin. şayet bu son yöntemi kullandırmayacaksanız etken maddeler için size nasıl ulaşabilirim.?

Sayfa 14/19 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon