Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: seti,cell,peptid,kafein prostaglandin,ru,hangisi

peptid kullanmayı düşünüyorum ama içeriği nedir yan etkisi falan var mı bilen biri

PEPTİD almayı düşünüyordum ama hiçbir bilgi bulamadım

Ben 2 senedir peptid kullanıyorum ara ara kestim ama güçlü bir etken içinde ne var ne yok bende hakim değilim bunu miracle üstat iyi bilir ona sor özelden.hiçbir yan etki görmedim peptidden.4 aydir peptid+cellegance losyon kullnıyorum.Tek kötü tarafı biraz pahali peptid.Peptidinn içeriği konusunda ne var ne yok etki mekanizması nasıl biizi aytınlatirsa burdaki bilen biri bunu bende merak ediyorum

Alıntı REGHULL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    PEPTİD almayı düşünüyordum ama hiçbir bilgi bulamadım
    WAY316606 peptidi içerir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Türkçe kaynak hiç yok WAY316606 ile ilgili hep ingilizce bende yarım yamalak ingilizcemle şunu anladım,bu peptid osteoporosis denilen bir kemik hastaliğinin tedavisinde kullanıldığı yaziyor nasil fayda ettiğini de anlayabilirsem eğer yazarım

https://www.hairguard.com/way-316606/

Yeni Üye
    Alıntı REGHULL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkçe kaynak hiç yok WAY316606 ile ilgili hep ingilizce bende yarım yamalak ingilizcemle şunu anladım,bu peptid osteoporosis denilen bir kemik hastaliğinin tedavisinde kullanıldığı yaziyor nasil fayda ettiğini de anlayabilirsem eğer yazarım

https://www.hairguard.com/way-316606/
    Yurt dışı forumlarda var hocam ben de alabilirim fiyat nedir?

Alıntı light Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yurt dışı forumlarda var hocam ben de alabilirim fiyat nedir?
    HOcam sen araştırdıysan özetler misin tam olarak nedir bu WAY316606 peptidi??
    gerçekten işe yarıyor mu?

Sayfa 2/2 İlkİlk 12