Sayfa 3/3 İlkİlk 123
30 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Finasterid ve Antidepresan

Hybrid View

Arkadaşlar tüm samimiyetimle belirtmek isterim ki sadece bir kaç haftada oluşan yan etkilerle yıllarca boğuşanlar var burada kendinizi motive edici mesajlar yok diye de alınmayın... Kullanımda "yan etkinin olması" ile "herkeste aynı şekilde olması gerektiği" farklı durumlardır. Deneyebilirsiniz ancak risk sizin olacaktır. Herkese saçlı ve mutlu günler dilerim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Noluyor abi bu ilacın tehlikeli olduğunu biliyorum da bu kadarını bilmiyordum 1.5 aydır dut kullanıyorum bende. Var mı yan etki yaşayan aranizda herkes bilgilendirsin bizde bilelim bunda kötü bir şey yok yada konuyu kirletmelik bir durum söz konusu degil

Yeni Üye
    10.000 tane susmuş gen diyorum bir insandaki genlerin %20'sini susturmuş bir zehir. Daha ne kadar güvenilir olabilir? Çalışmayan androjen reseptörleri? Kanındaki hormonu kullanmayan vücut? Beyin omurilik sıvındaki hormon değerinle kandaki hormon değerinin tamamen farklı oluşu?
    Haftada 7 gün proscar 1/5 (03.09.2018)
    Günlük Yeşil,Ihlamur çay vs.

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nasa01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10.000 tane susmuş gen diyorum bir insandaki genlerin %20'sini susturmuş bir zehir. Daha ne kadar güvenilir olabilir? Çalışmayan androjen reseptörleri? Kanındaki hormonu kullanmayan vücut? Beyin omurilik sıvındaki hormon değerinle kandaki hormon değerinin tamamen farklı oluşu?
    Madem kullanılmasını doğru bulmuyorsunuz, tedavinizden kaldırırsanız en azından insanlara örnek olmaz.
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Yeni Üye
    Siteye 1.5 yıldır girmiyordum saç dökülmesini artık problem haline getirmiyorum, araştırma da yapmıyorum, bütün enerjimi ve yoğunluğumu bu zehirin yan etkilerini atabilme hevesine harcıyorum, imzada o yüzden kalmış maalesef.
    Haftada 7 gün proscar 1/5 (03.09.2018)
    Günlük Yeşil,Ihlamur çay vs.

Yeni Üye
    Herkes şeker gibi finastreid içiyor onu içtiğim aklımı s..... akıl mantık işi değil buradan net söylüyorum içenlerin geneli mal eroinden tehlikeli bunu ben yıllar önce bırsltım o halde depresyon belirtileri geçmedi.

Yeni Üye
    Konunun silinmesini talep ediyorum . Amacından cok uzaklaştı alakasız yorumlar .

Sayfa 3/3 İlkİlk 123