4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: FitCare Hakkında

FitCare Hakkında

Merhabalar. Bayanım ve uzun yıllardır forumu takip ediyorum. İlk mesajım maalesef çok üzücü oldu benim için. Miracle bey sayesinde bir şekilde saçlarımda fazla gerileme yaşamadan Seti, Cell ve Miracle ile bugünlere geldim.
    Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Fit care losyonu da haftada bir kez kullanılacak şeklinde tedavime eklemiştim. Eklemez olaydım. 3 ay kullandım sadece sonrasında inanılmaz bir dökülme yaşıyorum. Kabus gibi geçiyor günlerim. Minoksilden hiç bir farkı yok sanırım. Kaç yıldır dökülme yaşıyorum ilk kez bu kadar çaresiz kaldım. Eğer hala kullanmadıysanız bir kez daha düşünün.
    Konu Miracle tarafından (31.05.2021 Saat 22:17 ) değiştirilmiştir. Sebep: Özel isim silinmesi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şu yerli yeni çıkan ürün değil mi tübitak için onay filan aldık diyorlardı... Muhtemelen minox içeriyor üzülmeyin geri gelir inşallah.

Evet TÜBİTAK ın çıkardığı ürün olarak piyasaya sürülmüş. Lakin kullanıcıların yazdığı yorumları yetersiz buldum. Herkes olumlu şeyler yazmış ama sonrası yok tabi. Minoksilden bir farkı yokmuş maalesef tecrübe ile öğrenmiş oldum😞

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    Tedavi sırasında çorba halde etken kullanılmaz size iyi gelen tedavi doz değişimleri ile devam edilir
    TÜBİTAK onayı falan olmaz sağlık yada tarım bakanlığı onayı olur yeni bir keşif yapılmamış ürünün içeriği bile yok bunları öğrenin tedavide Bilgi şarttır iki hafta saçı sadece su ile yıkayın normal yağ döngünüz düzelsin tüm ilaçlara iki hafta ara verin
    %15 minox yüzde1Ngs %5kafein
    %1 emu mix losyon
    anti DHT cream