Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
62 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Kendimize Anti DHT YAĞ yapalım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı bendeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    flixir procapil degilmi?
    Değil, Prof. Dr Meral Şaşoğlu'nun bitkisel losyonu. Bu losyon benim saç dökülmemi inanılmaz durdurdu. Abartmıyorum, günde 0 saç. Ve kafamda çok çok miktarda tüy çıktı, kafamın her yeri kıpırdıyordu, çok mutlu oluyordum. AMA, bu tüyler uzayıp saç olmadılar. Dutas bile bende hemen hemen hiç saç çıkarmadı.

Herkes folixir'den benim kadar verim almıyor ama fiyatı biraz daha düşük olsa muhakkak kullanmak istediğim bir losyon.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değil, Prof. Dr Meral Şaşoğlu'nun bitkisel losyonu. Bu losyon benim saç dökülmemi inanılmaz durdurdu. Abartmıyorum, günde 0 saç. Ve kafamda çok çok miktarda tüy çıktı, kafamın her yeri kıpırdıyordu, çok mutlu oluyordum. AMA, bu tüyler uzayıp saç olmadılar. Dutas bile bende hemen hemen hiç saç çıkarmadı.

Herkes folixir'den benim kadar verim almıyor ama fiyatı biraz daha düşük olsa muhakkak kullanmak istediğim bir losyon.
    Hocam yaki otu ve isirgan otu kürünü nasil hazirliyorsun imzanizdaki karisimların hangisini kullaniyorsunuz ; yaki otu ve isirgan otunu tek kullansam ve elseve argan yagini faydasi olur mu ki , yardimci olursaniz sevinirim hocam

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Nighdoria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam yaki otu ve isirgan otu kürünü nasil hazirliyorsun imzanizdaki karisimların hangisini kullaniyorsunuz ; yaki otu ve isirgan otunu tek kullansam ve elseve argan yagini faydasi olur mu ki , yardimci olursaniz sevinirim hocam
    Estağfirullah kardeş, şu konuda gerekli her şeyi yazdım:
    http://www.sacimindoktoru.com/basari...a-kesildi.html

İnan dökülmeyi durdurmada çok etkili. Günlerdir sadece 5-6 tel saçım dökülüyor çok şükür. Saçımı tarayıp durmasam belki hiç dökülmicek.

Elseve arginin sprey mi demek istediniz? Bu ısırgan kadar olmasa da kesinlikle faydalı. Bir bu bir de ısırgan+yakı kürünü uygulasanız çok güzel yeter. Yeni saç istiyorsanız kürü sabah akşam yapın, daha çabuk sonuç için.

Başarılar Saç dökülmen durursa burda paylaş.
    Konu Ozgur85 tarafından (04.12.2014 Saat 13:37 ) değiştirilmiştir.

iyi bir maden yakalamış görünüyorsun Özgür helal olsun bu gün aktara gittim çok güzel kurutulmuş vardı fakat ufak nasıl desem küçük ıhlamur poşetleri olur ya öyle hatta içinde mosmor kurumuş çiçeğini gördüm 3 tl idi uygun mu sence fiyat ? yıllarca yeşil çay içtim sırf şu aromataz enzim ihhibe etmesi sebebiyle çayını içmeyi ve koyu demini tresan losyona karıştırmayı düşünüyorum. Bunun toptancısını bulucam çok kaliteli kurutulmuş soracağım alırken.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi bir maden yakalamış görünüyorsun Özgür helal olsun bu gün aktara gittim çok güzel kurutulmuş vardı fakat ufak nasıl desem küçük ıhlamur poşetleri olur ya öyle hatta içinde mosmor kurumuş çiçeğini gördüm 3 tl idi uygun mu sence fiyat ? yıllarca yeşil çay içtim sırf şu aromataz enzim ihhibe etmesi sebebiyle çayını içmeyi ve koyu demini tresan losyona karıştırmayı düşünüyorum. Bunun toptancısını bulucam çok kaliteli kurutulmuş soracağım alırken.
    Sağol, nasip oldu öğrenmek

Hocam eğer kalitelisinden istiyorsanız natursim'i tavsiye ederim. Hem yakı otunu hem de ısırganını çok beğendim. Isırganı da çok kuvvetli kokuyor. Adamlarda neler var neler natursim@hotmail.com'a yazıp şundan şundan istiyorum diyip getirtebilirsin. Mümkümse üretim tarihi 1 yıldan az olanlarda rica ediyorum dersin, 10 numara olur

SaçımınDoktoru Üyesi
    O 3 tl'lik olanda bol küçük yeşil yaprak ve az miktarda da pembe-mor çiçek varsa, doğru çeşidi o. İstersen bi tane al ondan, paketi açıp kokla, iğde kokusu da varsa tamamdır, oradan hep alabilirsin. Tabi bi de çok solmuş olmicak.

arkadaşlar saç dökülmesi için türlü türlü kremler ve şampuanlar denedim, nafile.

Kazakcemil nin bahsettiği markayı inceledim, hindistan cevizi yağını kullanıyorum uzum zamandır. Hem kepeklerim tamamen geçti hemde dökülmelerim ciddi derece azaldı. Hindistan cevizi yağı saç tellerimi de kalınlaştırdığı için daha çok saçım var gibi hissediyorum artık.

Şimdi beyazlıklar içinde çörek otu yağı kullanıyorum, sonuçları ilerleyen zamanda sizlere paylaşırım.

link kaldırılmıştır! doğal nemlendirici ve alzheimer a da çok iyi geliyormuş

link kaldırılmıştır! bu linkten ulaşabilir.
    Konu anl tarafından (19.03.2015 Saat 16:01 ) değiştirilmiştir.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş bu hint yagını ya da çörek otunu şu koca kainatta , sadece linkini verdiğin yer mi üretiyor ya da satıyor?! Ayrıca şunu da ekliyim, hint yagının ve cörek otunun faydalarını neden ticari sömürü yapan, pazarlama üzerine kurulu bi sitenin linkini paylaşarak aktarıyosun. Hint yagının ve çörek otunun faydalarını ELLİ BİN tane siteden buraya aktarabilirsin. Burada gözünü kırpmadan parasını harcayabilecek bi umut diyen insanların oldugu yerde, yok fayda gördüm bilmem şöyle oldum böyle oldum diye daha ilk mesajında yönlendirme yapmaya utanmıyo musun, ''On...a'' isimli sitenin linkini paylaşarak, ilk mesajında ya.

Ben de zeytinyagı sürdüm saçlarım müthiş oldu tüm sorunlar bitti diyip tariş'in linkini paylaşsam ne kadar inandırıcı olur sence !?
    Yahu bırakın artık burası kadinlar kulübü değil, kimsenin 1 lirası, işine yaramayacak bir şey için çöpe gidemez burda. Kapı gibi yakı otu ısırgan öneriyor bak en tartıştıgımız arkadaş bile, yahu o bile git aktardan şunu şunu yap diye öneriyor, bitiriyor işi. Öyle bedavaya reklam olmaz, görüş sitenin yöneticisi miracle ile, ver ücretini, koy ondan sonra hint yagı mı, ot yagı mı, gergedan yagı mı ne koyuyorsan.
    Senin usul 3-5 kişi daha rant peşine düştü burda, lütfen simsarlık yapmayınız. Anlayışınız için teşekkürler.
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anl bey doğru söylemiş hocam,biz burada sadece etkenleri ve belli maddeleri tartışıyoruz,ama link vermiyoruz bu konularda internet ortamında müthiş bir bilgi kirliliği bize düşen bunları,bu forumda bilgi birikimimiz ve özellikle deneyimlerimizle filtre ettikten sonra tavsiye ediyoruz ya da etmiyoruz direkt link paylaşmak doğru olmaz.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Corek otu dht blokluyo diye bir yazi okudum bu dogrumudur, dht atttiginda sac beyazlamasi artiyo diye bisey okudum boyle birsey varmidir bunu duymamisym daha once.

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon