Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Miracle 2021

Hybrid View

El dezenfektanlarının içinde etil alkol dışında başka maddeler var saça zarar vermez mi

Yeni Üye
    Ben hastanede çalışıyorum saglikciyim ve el dezenfektan o ellerimi son dönemde berbat etti bence saça uygulanmasi sıkıntılı olabilir

Alıntı aspirin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hastanede çalışıyorum saglikciyim ve el dezenfektan o ellerimi son dönemde berbat etti bence saça uygulanmasi sıkıntılı olabilir
    Etil akol bazlı olacak bildiğiniz deterjanlara benzer dezenfektan özellikli sabun yüzey aktif madde vs içeren dezenfektanlar var onlar tabi ki uygun değil.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Teşekkürler miracle bey

Ornate hair ı hiç duyan var çok övülen bir ürün Facebook ta dengk geldim hiç kullanan oldumu

Yeni Üye
    Ben daha yeniyim ve duymadım dostum

Yeni Üye Yalova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben Miracle losyonu isana kafeinli saç losyonu ile hazırlıyorum. Nedense bana daha önceki etkiyi vermedi.
    Güncel tedavim:

Min-Dut Sabah/akşam
    Miracle Losyon Sabah/Akşam
    Dermaroller 1mm

Solgar Chlorella 3 tablet
    Medobiocomplex-E 2 tablet
    Zigavus Ultra Forte 2 tablet
    Yağ bakımı sürekli

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler