Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: Ara vererek minoxil kullanmak nasıl olmalı?

Yeni Üye
    her gün seti,günaşırı minox uygun mudur peki hocam? benim durumumu biliyorsunuz yeni başladım setiye.

her gün biotin,sabah akşam yeşil çay ile birlikte

Yeni Üye
    Min dut içinde geçerli mi hocam bu

Yeni Üye
    Benim saçlar tam olmuştu 1 ay ara vermek zorunda kaldım tüm çıkanlar gitti size tavsiyem asla bırakmayın Şuan tekrar başladım aynı etkiyi alabilir miyim ?

Yeni Üye
    minoxidili aralıklı kullanmak bende çok kötü etki oluşturdu taviste etmiyorum. maksimum gün aşırı veya 2 günde bir kullanın 1 ayı bulcak aralıklar daha çok döküyor

Alıntı Taka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minoxidili aralıklı kullanmak bende çok kötü etki oluşturdu taviste etmiyorum. maksimum gün aşırı veya 2 günde bir kullanın 1 ayı bulcak aralıklar daha çok döküyor
    Aralıklı kullanma yanlış anlaşılıyor gün atlatarak kullanmak aralıklı kulanmadır ya da güçlü bir etken desteği ile 3 ay ara vermekte aralıklı kullanmaktır ve hiç bir olumsuz etki görülmez genelde ancak tek başına minoxidil kullanıp bırakmak ve bunu tekrarlamak kötü etkiker yapabilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Minox başıma egzemayı bela etti uzak durulması gereken bir şey

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Bu Konudaki Etiketler