3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: ımupret ve d vitamini

Yeni Üye

ımupret ve d vitamini

Dostlar selamlar , lafı uzatmadan geçen hafta gözlemlediğim bir şeyden bahsetmek istiyorum.

Geçen hafta, normalde günlük 100+ dökülen saçlarımın gidip lavaboya zorlasam da maksimum günlük 20-30 tele düştüğünü gözlemledim.

Durumu ailem ile paylaştıgımda annem , 1 haftadır su şişemi doldurduktan sonra içine bağışıklık için Imupret oral damla ve 2 - 3 gün boyunca devit-3 attıgını söyledi.

Benim saç yapım babama benziyor , o da kel oldugu için genetik diye düşünüyordum. Çok sorun yapmadıgım için vitamin degerleri vs. ölçtürmek istememiştim bu korona günlerinde.

Bugün d vitamini için kan vermeye gittim ama asıl merak ettigim saç dökülmesinin azalmasında Imupret oral damlanın etkisi ne ?

Damlanın içindeki bitkisel maddeler : Papatya çiçeği, hatmi kökü, ulak otu, ceviz yaprakları, civan perçemi, meşe kabuğu ve kara hindiba yaprakları

Şu anda kullanmıyorum hiçbir şey , dökülmesi eskisi gibi. Yarından itibaren tekrardan kullanmaya başlamak istiyorum Imupret damlayı ama bana yan etkisi vs. olur mu

Yeni Üye
    way gerçekten ilginç bir olay devam ederseniz lütfen burdan bizleri de bilgilendirin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kac yasindasiniz?saclarinizda yaglanma varmiydi bu gida takviyesinden snra azaldi mi?bir de libododa azalma oldu mu?