5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Prp yaptıran varmı

Prp yaptıran varmı

Prp yaptırıp da memnun kalanlar oldu mu prp yaptırmayı düşünüyorum da genetik dökülme var en azından dökümler dursun istiyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben de çok istiyorum yaptırmayı ama dökülme durdurur mu bilmiyorum . dökülmem yok ama sülalede saç sorunu olan insan çok fazla . ben de önlem için yapmak istiyorum
    Düzensiz yeşil çay
    Günlük 5 mg biyotin
    10 dk Scalp masajı her gün
    Günlük 3-4 avuç kabak çekirdeği

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    prp faydalı olabilir ama asla f/p ürünü değil. 1 seans prpye vereceğin parayı 1-2 aylık çok etkenli tedaviye harcarsın burda. çok param var bana koymaz diyorsan yaptırabilirsin tabi
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.

Yeni Üye
    toplam 6 yada 8 seans oluyordu tam etki görebilmek için 400 tldi seansı.ben 1 kere yaptırdım sonrasında gitmedim pahalı olduğu için benimde genetik dökülmem fark edilir düzeyde arttığında ilk araştırdığım konular arasındaydı.2 arkadaş gittik o 5 seans yaptırdı bende bi etki olmadı ama onda 3 seanstan sonra dökülme azaldı saç köklerini güçlendiriyor saçları kalınlaştırıyor yalnız yaptırmayı bıraktığında 2 hafta bilemedin 3 hafta içinde etkisi kalmıyor biz bu şekilde gözlemledik.Kardeş benim önerim bulaşma bi dünya paradan oluyorsun yani ve geçici bi çözüm ha devamlı yaprırım dersen işe yarıyor ama atıyorum 8 seansta yaptırdın ya sonra bi süre sonra ki bu süre çok kısa yeniden başlıyor sebebi dht miydi bu hormon saçlara kanla süreli geliyor çünki.

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Prp kişiden kişiye etki göseteren bir yöntem kişinin kanındaki saça faydalı olan büyüme faktörleri değişenkenlik gösteriyo denemeden bilemezsin Yakın arkadaşım uygulattı saçta kalınlaşma dökülmelirn azaldğını söylemişti aynı şekildede bende fayda sağladı Ama bu tür İğneli yöntemlerde En faydalısı AApe kök hücre tedavisi seansı 1500 tl bütcesi olan deneyebilir.
    Güncel tedavim

-cell losyon + peptid
    -Voonka (ginkgo biloba+arjinin+ginseng içerikli ) tablet
    -Doğal defne sabunu
    -haftada 1 defa sarımsaklı zeytinyağı