Arkadaşlar selam 2014 senesinde ciddi bir dökülme söz konusu oldu önce saç rengim açıldı sonrasında yavaş yavaş şakaklardan sonra tepe bölgesinden devam etti. İlk etapta sadece hergün 1/4 finas kullandım sonra 1/2 sonrasında tam finas olarak devam ettim. Finasın bendeki etkisi sadece dökülmeyi durdurmak oldu ama ufakta olsa yeni saç çıkışları oldu. İşin tuhafı bir yandan dökülmeye devam ederken diğer yandan yeni saç telleri çıkıyordu. Sonrasında işin içine minoxu soktum özellikle şakak bölgesinde minox çok etki etti diyebilirim. Daha sonrasında finası kesip dutasa başladım 1 ay boyunca hergün dutas içip minoxa devam ettim. Akabinde dutası gün aşırıya düşürdüm ama minoxun içine de 10 adet dutas sıkıp devam ettim. 6 yıllık tedavi sürecinde sadece 1 kere döngüye yakalandım o da ilk zamanlarda. Şimdi ise xpecia ve kolajen ekledim tedavi sürecine ve extra olarak normal aspirin içmeye başladım 2 gündür bu şekilde ve 3 aylık zaman zarfından sonra 1 gün dutas, 1 gün finas ve minoxu kesmeden devam...

Yan etkilere gelince Çok ağır ilaçlar kullandığımı biliyorum çünkü ilk zamnalarda kendimi çok test ettim ve bende sabah ereksiyonu dışında herhangi bir yan etki olmadı jinekomasti, sakal incelmesi vb gibi. Cinsel yaşantımda ve ereksiyon, karaciğer vb herhangi bir sıkıntı yok yaşım 32 Dutas aşırı derecede cilt kuruluğu yapıyor kolajen takviyesi kaliteli bir nemlendirici krem şart. Cilt sorununu da çözdüm zaten. 6 senedir minox kullanıyorum etkisinde bir kayıp yok sakın bırakmayın derim.

ilk hali

Dökülme anları

Son hali

Flashlı tepe (Yağlı ve minoxlu)

Kuru flashsız

Not: Ben kendi vucudumu tanıdıgım için bu kadar agresif tedavi uyguluyorum kendinize güveniyorsanız yapın derim. (Günde 1 paket sigara içiyorum) dermastamp uyguluyorum 3 günde 1.