Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Tedavi karmaşasi

SaçımınDoktoru Üyesi

Tedavi karmaşasi

Arkadaşlar merhaba 21 yaşında bir kardeşinizim . Benim sorunum seyreklik veya dökülme değil . Yani dökülme tabii ki var ama öyle avuç avuç veya günde 100 teli aşan bir dökülmem yok. Fotolarımı da ekleyeceğim. Siteyi aylardır takip ediyorum ama hangi tedaviyi uygulamam gerektiğini aylardır çözemedim. Şu an için biotin takviyesi alıyorum 1 ay oldu ve aynı şekilde 1 aydır da yeşil çay günde 2 kupa olacak şekilde tüketiyorum. Saçlarımı eski kalınlığına döndürebilirsem çok iyi olur ancak o olmasa dahi mevcut durumunu en az 7-8 yıl korumak istiyorum. İnanın 29 - 30 yaşlarımdan sonra kellik umrumda olmaz önemli olan şimdi nasıl göründüğüm . Zaten 2 seneye kalmaz evlenirim . Evlendikten sonra da dünyanın en yakışıklısı olsam napabilirim ki..
    https://hizliresim.com/2ZOpEm karşıdan görünüm
    https://hizliresim.com/s8uPP5 sol şakak
    https://hizliresim.com/JTxRTC sağ şakak

SaçımınDoktoru Üyesi
    saçlarımdaki sorunum incelmesi arkadaşlar eski kalınlığıma döndürmek istiyorum. babam hariç 5 amcam var 3 tane de dayım saçı olan yok sülalede. ama babamda değişik bir şekilde var. babamla da çok benziyoruz birbirimize

SaçımınDoktoru Üyesi
    yok mu yıllarca saçını koruyan bir arkadaş yeşillendirsin bizi

SaçımınDoktoru Üyesi
    dr gorup tehşisi koymalı ve tahlillere baktırmalısın.

Umarım o yaşlara geldiğin zaman umrunda olmaz saçlar ama o yaşlara geldiğin zaman emekli yaşamına geçmiyorsun,hayat silik görükmeye başlamıyor hala çok aktif oluyor insan.Şunu unutma iyi bir görüntü,her zaman,her yerde,her yaşta kesinlikle lazımdır. Önce bir doktora git,kan tahlili yaptır.

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Var ben 9 yıldır koruyorum
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    imzanızdaki tedavi güncel mi hocam? finasteridi 9 senedir mi kullanıyorsunuz
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İmzamdaki tedaviye devam etmiyorum, yaklaşık 2 yıldır dutas ile devam ediyorum ve düzensiz minox(foam) kullanıyorum, ayrıca saç derimin sağlığına dikkat ederim
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı saçadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım o yaşlara geldiğin zaman umrunda olmaz saçlar ama o yaşlara geldiğin zaman emekli yaşamına geçmiyorsun,hayat silik görükmeye başlamıyor hala çok aktif oluyor insan.Şunu unutma iyi bir görüntü,her zaman,her yerde,her yaşta kesinlikle lazımdır. Önce bir doktora git,kan tahlili yaptır.
    ya hocam demek istediğim aslında sakallarım da 30 yaşıma kadar tamamen oturur gürleşir . iişte o zaman kellik yakışır . dayılarıma falan kellik aşırı yakışıyor çünkü yüzleri ve dişleri güzel. ben de bu genimi onlardan aldım ayıptır söylemesi. yani ayrıca bence evli bir adamın tipi kafaya takması çok absürd. benim görüşüm tabi bu. eşim beni beğendikten sonra dünya umrummda olmaz

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi korumaktan bahsetmiyorum hocam ben Amacım tamamen doğal ve en az yanetkili tedaviler. sonuçta benim saç dökülmem bile yokken dut veya fin nasıl kullanabilirim saw palmettodan bile korkarken

Sayfa 1/3 123 SonSon